Natasza Urbańska z Nicole Scherzinger

i

Autor: AKPA, screen z Instagrama @nataszaofficial

gwiazdy

Natasza Urbańska zapozowała ze światową gwiazdą. Fani twierdzą, że ją przyćmiła!

2024-07-09 10:55

Można powiedzieć, że Natasza Urbańska i Nicole Scherzinger stanęły na jednej scenie. Artystka była jedną z osób, które bawiły się na urodzinach polskiego miliardera Pawła Marchewki. Za kulisami wydarzenia żona Janusza Józefowicza zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z gwiazdą The Pussycat Dolls, którym pochwaliła się w social mediach. Zdaniem internautów wyszła lepiej od niej!

Natasza Urbańska już od lat prężnie działa na polskim rynku muzycznym. W ostatnim czasie znacznie bliżej jej jednak do muzyki. Gwiazda zaprezentowała niedawno nowy singiel "Shed a light", do którego teledysk spotęgował plotki o rzekomym rozwodzie z Januszem Józefowiczem, wystąpiła podczas gali Miss Polonia 2024, a teraz zagrała mini-koncert podczas hucznej imprezy urodzinowej polskiego miliardera Pawła Marchewki. Jurorka "The Voice Kids" nie była jednak jedyną wokalistką, która swoim występem uświetniła wydarzenie. Popis wokalnych umiejętności dała również światowa supergwiazda Nicole Scherzinger, znana głównie z kultowego już girlsbandu The Pussycat Dolls. Urbańska nie mogła nie skorzystać z okazji i poprosiła odpowiadającą za sukces One Direction wokalistkę o pamiątkowe zdjęcie. Pod opublikowaną na Instagramie fotografią pojawiło się sporo komentarzy, że Natasza przyćmiła amerykańską gwiazdę.

Natasza Urbańska stanęła w obronie Roksany Węgiel. Chodzi o różnicę wieku w związku. Ona też to przechodziła!

Natasza Urbańska rozwodzi się z mężem? Tak skwitowała pojawiające się spekulacje!

Urbańska i Scherzinger na zdjęciu

Zdjęcie Nataszy Urbańskiej z Nicole Scherzinger wywołało sensację. Internauci zasypali polską gwiazdę komplementami, jasno dając do zrozumienia, że to ona wypadła jak międzynarodowa gwiazda. Co ciekawe - Natasza jest o rok starsza od popularnej na całym świecie gwiazdy muzyki.

- Obie jesteście piękne. Szczerze mówiąc, myślałam, że Nicole super wygląda na swój wiek. Sprawdziłam, że jesteście równolatkami... ale Pani wygląda o wiele lepiej - świeżej :) Widać, że to nie same zabiegi dadzą taki efekt ale potrzebny do tego cały styl życia. Dla Pani dosłownie zatrzymał się czas, wszystko wygląda bardzo naturalnie. Wow.

- NO NIE! Moje dwa kobiece ideały piękna się spotkały!!!

- Nigdy nie sądziłam, że to powiem, ale przyćmiłaś Nicole swoją urodą. Nie wiem co się tutaj stało, ale wyglądasz zjawiskowooo - piszą zachwyceni internauci.

Zgadzacie się?

Listen on Spreaker.