Natasza Urbańska żałuje Rolowania? Usunęła komentarze internautów pod teledyskiem [VIDEO]

2014-01-13 12:23

Na Rolowanie Nataszy Urbańskiej posypał się grad krytyki. Czy to zbyt wiele dla wokalistki? Teledysk Rolowanie został wyczyszczony z komentarzy, a dodawanie nowych i umieszczanie filmów na stronach zostało wyłączone.

Rolowanie i rolę Nataszy Urbańskiej w klipie do tej piosenki internauci porównują nawet do scen z horrorów. Ponad milion wyświetleń i tylko nikły procent pozytywnych komentarzy sprawił, że kilka dni po premierze teledysk Rolowanie został wyczyszczony ze wszystkich komentarzy. To nie wszystko, bo dodawanie nowych zostało zablokowane. Podobnie z resztą jak możliwość umieszczania filmu na stronach.

>> Rolowanie - tekst piosenki Nataszy Urbańskiej. Co usłyszała redakcja ESKA.pl?

O co chodzi? Przecież teledysk Rolowanie, stylizowany na ostrą jazdę w klubie (nie możemy znieść widoku spijania wody z publicznej umywalki) oraz młodzieżowy mieszany z angielskim slang miały odmłodzić wizerunek Nataszy Urbańskiej, a tymczasem autorzy filmu blokowaniem komentarzy podkręcają atmosferę wokół nowego klipu Urbańskiej jeszcze bardziej.

>> Eric Clapton w Polsce: TOP 10 piosenek, które chcemy usłyszeć w Polsce!

Natasza Urbańska "Rolowanie"
Produkcja klipu: Studio Buffo
Reżyseria: Janusz i Jakub Józefowicz
Muzyka: Jan Smoczyński, Krzysztof Pacan, Natasza Urbańska
Tekst: Zofia Kondracka

Natasza Urbańska - Rolowanie (oficjalny teledysk):
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze