Nowości

Natasza Urbańska z niespodzianką dla fanów! Jej EP-ka jest prawdziwym hitem!

2023-09-04 14:09

Natasza Urbańska zaskakuje słuchaczy nie zapowiedzianą premierą EP-ki pt. „Feeria”. Wydawnictwo zawiera 5 całkowicie nowych, polskojęzycznych utworów stworzonych przez duet producencki Likers$ jak i samą Nataszę. Minialbum szybko podbił serca słuchaczy, którzy są zachwyceni wrażliwością artystki.

Osobiste, nasycone pozytywnymi emocjami utwory to początek nowej drogi Nataszy, artystka bowiem na rok 2024 szykuje kolejne, muzyczne niespodzianki pod skrzydłami Liker$. Tytułowa „Feeria” to wielowarstwowa artystka, poszukująca i czerpiąca z życia pełnymi garściami, o wyobraźni pełnej barw, bogatej i różnorodnej. To o artystce niedającej się zaszufladkować, którą inspiruje świat i jego pulsująca wielobarwność.

Drodzy Fani i nie tylko! Oddaje w Wasze ręce fragment obecnej siebie 💘 Pozytywnej, uśmiechniętej otwartej na świat. To moment, kiedy wyskakuje z jednej szuflady w drugą. Chce Wam dać trochę ciepła, pokazać że pod czarno białą warstwą codzienności kryje się tyle pięknych barw i warto po nie sięgnąć i namalować swoją rzeczywistość na własnych warunkach!

Natasza Urbańska o muzyce, rodzinie i hejcie. Zobaczymy ją w The Voice Kids!

Natasza Urbańska - Feeria

EP-ka Nataszy Urbańskiej zawiera 5 polskojęzycznych utworów stworzonych w duecie producenckim Likers$. Minialbum został wydany z zaskoczenia, bez żadnej zapowiedzi. Fani kompletnie nie spodziewali się tego, że w najbliższym czasie usłyszą tak szczere muzyczne wyznania artystki. Każdy z kawałków otrzymał wyjątkową, dedykowaną okładkę, która została stworzona w taki sposób, by wizualnie i tematycznie wpasowywała się w klimat, jaki stwarza Natasza.

  • 1. Po prostu patrz
  • 2. Antidotum
  • 3. Czuły Punkt
  • 4. Niesłyszalne
  • 5. Niedosyt
Listen on Spreaker.