Natasza Urbańska

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Natasza Urbańska na imprezie Beyonce. Gwiazda zastosowała się do dresscode! Jako kowbojka błyszczała na parkiecie

2024-04-12 10:35

Nie jest tajemnicą, że Natasza Urbańska jest wielką fanką twórczości Beyonce. Artystki nie mogło zabraknąć na imprezie zorganizowanej przez wytwórnię Sony Music Poland. Gwiazda idealnie wpasowała się w temat przewodni wydarzenia, zadając szyku w kowbojskim wydaniu. W pewnym momencie wszyscy spoglądali tylko na nią.

Po doskonale przyjętym albumie "Renaissance" Beyonce zaprosiła swoich fanów do świata country, wydając krążek "Cowboy Carter", na którym znalazł się wielki, viralowy hit "Texas Hold’em". Z okazji wydania płyty w kilku miejscach na świecie odbyły się imprezy tematyczne, których motywem przewodnim była właśnie nowa era w twórczości tej legendarnej wokalistki. "Cowboy Carter Party" miało miejsce również w Polsce. Zorganizowane przez Sony Music Poland wydarzenie odbyło się w warszawskim klubie Niebo, a na miejscu pojawiły się setki fanów artystki, wszyscy przebrani za kowbojów. W końcu na imprezie obowiązywał dresscode - glam cowboy. Zarówno elementy glam, jak i cowboy można było znaleźć w stylizacji Nataszy Urbańskiej, wielkiej wielbicielki talentu Beyonce. Gwiazda zadała szyku, pojawiając się na "Cowboy Carter Party" w błyszczących kozakach, cekinowych spodniach, białej koszuli oraz kapeluszu i futerku w tym samym kolorze. Internauci mówią jedno - ogień.

Zobacz też: Natasza Urbańska postawiona w trudnej sytuacji. Musiała odpowiedzieć na trudne pytania

Natasza Urbańska o muzyce, rodzinie i hejcie. Zobaczymy ją w The Voice Kids!

Natasza Urbańska jako kowbojka

Natasza Urbańska bez wątpienia skradła show podczas wczorajszej imprezy Beyonce. Od artystki trudno było oderwać wzrok! Związana od najmłodszych lat z teatrem wokalistka i aktorka doskonale wie, jak zrobić efekt "wow". Natasza pochwaliła się nagraniem z wydarzenia, a internauci zasypali ją komplementami. 

Nasza Natasza lubi się przebierać i błyszczeć na scenie jak prawdziwa gwiazdeczka. Przyszła wreszcie jej dobra passa 😍 - napisała jedna z fanek.

Zobaczcie sami, jak Urbańska wpasowała się w temat przewodni "Cowboy Carter". Beyonce mogłaby poczuć się zazdrosna?