Natasza Urbańska - dzieci, ślub, wiek, wzrost, waga, piosenki, rodzina

Natasza Urbańska - dzieci, ślub, wiek, wzrost, waga, piosenki, rodzina
Autor: VIPHOTO/EAST NEWS Natasza Urbańska - dzieci, ślub, wiek, wzrost, waga, piosenki, rodzina

Natasza Urbańska, czyli jedna z gwiazd polskiego show-biznesu od lat utrzymuje się na szczycie. Niegdyś, tylko aktorka, a teraz piosenkarka mająca na koncie wiele hitów, które pokochali internauci. Co trzeba wiedzieć o artystce? Kim jest Natasza Urbańska? Poznajcie ją bliżej już teraz na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Natasza Urbańska - dzieci
  2. Natasza Urbańska - ślub
  3. Natasza Urbańska - wiek
  4. Natasza Urbańska - wzrost
  5. Natasza Urbańska - waga
  6. Natasza Urbańska - piosenki
  7. Natasza Urbańska - rodzina

Natasza Urbańska - dzieci, ślub, wiek, wzrost, waga, piosenki, rodzina - te kwestie najbardziej intrygują polskich internautów. Wiele osób zastanawia się głównie, ile dzieci ma Natasza Urbańska, kiedy i z kim wzięła ślub, ile ma wzrostu, ile ma lat, a także jakie piosenki ma na koncie. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystek swoją karierę rozpoczęła w 1993 roku. Wówczas występowała w teatrze muzycznym Studio Buffo. Aktorstwo łączy z miłością do muzyki. Natasza Urbańska dwukrotnie była bardzo blisko reprezentowania Polski na Eurowizji. W 2007 śpiewając piosenkę I Like It Loud zajęła 3. miejsce, a w 12 miesięcy później zajęła 2. miejsce z utworem Blow Over. Dwa lata z rzędu znalazła się na liście stu najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu według magazynu Forbes.

Natasza Urbańska - dzieci

Natasza Urbańska wychowuje córkę, Kalinę. Jedyne dziecko artystki urodziło się 13 grudnia 2008 roku.

Natasza Urbańska - ślub

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz to para, która poznała się wiele lat temu w Teatrze Buffo. Pobrali się 16 sierpnia 2008 i zamieszkali w dworku Emilin w Jajkowicach pod Grójcem.

Natasza Urbańska - wiek

Ile lat ma Natasza Urbańska? Artystka urodziła się ur. 17 sierpnia 1977 w Warszawie. Oznacza to, że w 2020 roku obchodziła 43. urodziny.

Natasza Urbańska - wzrost

Ile wzrostu ma Natasza Urbańska? Nie jest to tajemnica, że wokalistka nie należy do najwyższych osób. Natasza ma 167 centymetrów wzrostu.

ESKA XD EXTRA

Natasza Urbańska - waga

Wzrost Nataszy Urbańskiej nie jest tajemnicą w przeciwieństwie do wagi. Artystka nigdy publicznie nie ujawniła tego, ile waży.

Natasza Urbańska - piosenki

Piosenki Nataszy Urbańskiej odnoszą sukces głównie w internecie. Doskonale pamiętamy utwory I Like It Loud oraz Blow Over, z którymi Natasza walczyła o udział w Eurowizji. Oprócz tych utworów artystka ma na koncie takie single, jak All The Wrong Places, Już nie zapomnisz mnie, Muszę odejść, czy chociażby Rolowanie, o którym było bardzo głośno w sieci. Ostatnia piosenka to Nieuchronne. 

Obraz do utworu Nieuchronne to zremiksowana wizja rzeczywistości w której przyszło nam się znaleźć. Przytłoczeni technologią, nasze emocje, kontakty międzyludzkie czy otaczający nas świat kondensują się w formę pikseli. Teledysk wciąga widza w świat chaosu, z którym przychodzi nam się mierzyć każdego dnia. Zorza polarna, która zainspirowała artystkę, ma silne pole magnetyczne które przyciąga wzrok i zachwyca cały świat, jest jednak zjawiskiem nienamacalnym. Jest złudzeniem. Szukamy więc na nowo bliskości z drugą osobą, która jest jedyną wartością w dzisiejszym świecie.

Natasza Urbańska - rodzina

Rodzina Nataszy Urbańskiej to mąż: Janusz Józefowicz, córka Kalina, ojciec Bolesław Urbański i matka Zofia Urbańska.

Najnowsze