Natalia Zastępa z szansą na międzynarodowy sukces? Doceniono ją w światowym rankingu!

2020-08-06 11:42 Maksymilian Kluziewicz
Natalia Zastępa
Autor: YouTube/Best of The Voice Kids

Natalia Zastępa jest jedną z tych uczestniczek programu The Voice Kids, które w pełni wykorzystały szansę, jaką w nim dostały. Młoda wokalistka regularnie prezentuje swoje nowe utwory, a te generują miliony wyświetleń w sieci. Niedawno artystkę spotkał duży zaszczyt, bowiem została wyróżniona na arenie międzynarodowej przez autorów kanału bezpośrednio związanego z formatem The Voice. Więcej na ESKA.pl.

Natalia Zastępa w The Voice Kids pokazała, na co ją stać. I choć nastolatka ostatecznie nie wygrała show, nie przeszkodziło jej to w realizowaniu swoich marzeń i odniesieniu sukcesu w branży muzycznej. Niemalże każdy z numerów, które młoda wokalistka zaprezentowała po udziale w show wygenerował miliony odsłon w sieci, a jej konto na Instagramie śledzi ponad 50 tysięcy osób. Nowe projekty przybliżają Natalię do spełnienia jednego z największych jej marzeń, czyli wydania pełnego krążka.

Marzeniem każdego młodego artysty jest również osiągnięcie sukcesu na całym świecie. Natalia Zastępa może się takim pochwalić. Jej występ z Przesłuchań w ciemno do The Voice Kids został wyróżniony w rankingu przygotowanym przez autorów kanału Best of The Voice Kids, który posiada już ponad półtora miliona subskrypcji. Wokalistka zaśpiewała wtedy wielki hit Titanium z repertuaru Davida Guetty i Sii, a w jej stronę odwrócili się wszyscy trenerzy pierwszej edycji The Voice Kids.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Natalia Zastępa wyróżniona

Kanał Best of The Voice Kids to jedno z ulubionych miejsc w sieci przez wszystkich fanów formatu. Jego autorzy regularnie zamieszczają tworzone przez siebie zestawienia, w których przypominają najlepsze występy ze wszystkich światowych edycji show. Dla artystów to wielka szansa, by zostać zauważonym przez widzów z innych krajów. Na przypływ obserwujących na pewno może liczyć Natalia Zastępa, której występem zachwycili się zagraniczni internauci. Zobaczcie sami.

Najnowsze