Natalia Zastępa na Eurowizji 2019? WYWIAD o The Voice of Poland i debiutanckiej płycie!

2019-08-25 20:42 rw
Natalia Zastępa na Eurowizji 2019? WYWIAD o The Voice of Poland i debiutanckiej płycie!
Autor: ESKA

Natalia Zastępa gościła w naszym ESKOWYM studio! Laureatka drugiego miejsca The Voice of Poland opowiedziała o udziale w muzycznym talent-show, debiutanckiej płycie, drugim singlu i zdradziła swoje plany dotyczące Eurowizji! Zobaczcie sami na ESKA.pl

Natalia Zastępa z The Voice of Poland to jedno z największych objawień muzycznych ostatnich miesięcy. Młoda i utalentowana wokalistka wydała singiel zatytułowany Za późno, który w sieci cieszy się dużą popularnością. Muzyczny obrazek debiutanckiego singla ma ponad 2 miliony wyświetleń na YouTube. To dopiero pierwsze sukcesy Natalii. Z pewnością wkrótce będzie o niej jeszcze głośniej!

Natalia Zastępa - WYWIAD

Natalia Zastępa gościła w naszym ESKOWYM studio! Wokalistka, która zachwyciła Michała Szpaka śpiewając Skyfall (Adele), Without You (Mariah Carey) czy The Climb (Miley Cyrus), opowiedziała o swoich wspomnieniach związanych z muzycznym talent-show. Wiele osób twierdziło, że tak jak Roksana Węgiel osiągnęła sukces w Eurowizji Junior, tak Natalia Zastępa śpiewająco poradzi sobie w dorosłej Eurowizji. Czy tak się wydarzy? 

Zastanawiałam się nad tym, myślę, że w tym roku jeszcze nie. Dużo się działo, jeśli chodzi o programy muzyczne i na razie skupie się nad swoim materiałem. Niewykluczone, może w przyszłych latach spróbuję.

- zdradziła artystka. Co jeszcze powiedziała Natalia Zastępa? Wyjawiła szczegóły dotyczące drugiego singla, debiutanckiej płyty oraz udziału w The Voice of Poland i The Voice Kids. Obejrzyjcie sami rozmowę, którą przeprowadził Rafał Wróblewski:

Najnowsze