Natalia Szroeder zagrała koncert na Instagramie. Mistrzowska reakcja Quebonafide!

2020-03-30 16:41 MK
Natalia Szroeder Quebonafide
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER / okładka płyty Quebonafide

Choć o tym, że Quebonafide i Natalia Szroeder są parą wiedzą wszyscy, na próżno szukać w sieci jakichkolwiek informacji o ich życiu prywatnym. Wokalistka i raper należą do grona tych artystów, którzy wolą dzielić się z fanami swoją muzyką, aniżeli nowinkami z życia codziennego. Podczas ostatniego live koncertu Natalii na Instagramie, Quebo zdecydował się jednak na pozostawienie komentarza. Jego reakcja rozbawiła internautów! Więcej na ESKA.pl.

Natalia Szroeder i Quebonafide to dla wielu osób przykład doskonałej pary, która mimo tego, że jest bardzo znana, nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym. Zarówno Natalia, jak i Kuba mają rzeszę fanów w całym kraju, ale mało mówią w wywiadach o łączącym ich uczuciu. Prawdziwym zaskoczeniem było zatem pojawienie się wokalistki w jednym z singli promujących najnowsze wydawnictwo rapera - ROMANTICPSYCHO. Natalia Szroder zaśpiewała bowiem w kawałku Jesień, opowiadającym o tym, jak ciężko jest odnaleźć się we współczesnym świecie.

Pomimo pandemii koronawirusa, która uniemożliwiła Quebo start jego trasy koncertowej, artyści nie mogą narzekać na nudę. Quebonafide zaprezentował cały krążek, jak również wystawił na licytacje charakterystyczne polówki, natomiast Natalia Szroeder wsparła inicjatywę Domowego Festiwalu swoim występem. Wykonawczyni hitu Lustra była jedną z gwiazd wydarzenia w niedzielę, 29 marca. Podczas trwającego pół godziny live'a, artystka wykonała swoje największe hity. Show, za sprawą pozostawionego komentarza, skradł jednak jej partner Quebo.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Natalia Szroder i Quebonafide

Natalia Szroeder bez wątpienia była jedną z największych gwiazd odbywającego się przez cztery dni Domowego Festiwalu. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 350 tysięcy użytkowników, a transmisję na żywo z koncertu oglądało zaś ponad 2 tysiące fanów wokalistki. Wśród widzów obecny był również Quebonafide. Raper zdecydował się na pozostawienie żartobliwego komentarza pod nagraniem swojej dziewczyny.

- Proszę ciszej, bo oglądam film!!! - napisał.

Dla nas słuchanie Natalii to sama przyjemność. Poniżej przypominamy wyjątkowy duet, który znalazł się na nowej płycie Quebonafide.

Najnowsze