Natalia Szroeder idzie śladami Quebonafide. Ralph Kaminski w piosence Przypływy

Natalia Szroeder idzie śladami Quebonafide. Ralph Kaminski w piosence Przypływy
Autor: Kazik Rolbiecki / Warner Music Poland Natalia Szroeder idzie śladami Quebonafide. Ralph Kaminski w piosence Przypływy

Natalia Szroeder, tak jak jej partner Quebonafide, skorzystała z pomocy Ralpha Kamińskiego przy stworzeniu wspólnego utworu. Mowa o piosence Przypływy, którą premierowo możecie poznać już teraz.

Natalia Szroeder i Ralph Kaminski - piosenka Przypływy to utwór szczególny. O czym jest nowa piosenka Natalii Szroeder? Sama wokalistka zdradziła kilka ważnych szczegółów: - Pewnego późnowiosennego wieczoru, w ubiegłym roku, napisaliśmy z Archie Shevskim melodię. Pamiętam, jacy byliśmy nią podekscytowani. Pełna emocji wysłałam tę roboczą wersję moim Rodzicom. Następnego dnia dostałam wiadomość od Taty - zakochał się w tej melodii równie mocno jak my i, natchniony dźwiękami, napisał wiersz. Ja dodałam ciut od siebie, odrobinę poprzestawiałam, by zgrywało się z melodią. I w ten sposób powstał tekst do „Przypływów”. Wiedzieliśmy z Archim od pierwszych dźwięków piana, ze ten utwór to duet. I od pierwszych dźwięków melodii, że muszę ten duet zaśpiewać z Ralphem. Zaszczytem i ogromnym szczęściem dla mnie jest Jego obecność w tej piosence. Kilka słów dodał od siebie Ralph Kamiński: - Ogromnie ucieszyłem się z zaproszenia Natalii. Jej głos jest jednym z moich ulubionych, a piosenka, którą napisała jest przykładem idealnej ballady, którą zawsze chciałem zaśpiewać.

Natalia Szroeder to gwiazda polskiego popu. Oto jej największe hity!

Natalia Szroeder i Ralph Kamiński - piosenka Przypływy

Teledysk wyreżyserował Adam Romanowski. Piękne zdjęcia powstały na Kaszubach, nad jeziorem Kłączno. Przypływy to kolejna odsłona nadchodzącego, drugiego albumu Natalii Szroeder. Wcześniejsze to Powinnam? i Połóż się tu. 

Natalia Szroeder i Ralph Kamiński - piosenka Przypływy

Najnowsze