Natalia Szczypuła i Viola Dzigman - bitwa w The Voice of Poland 11. z niełatwym repertuarem!

2020-10-31 22:59 AW
The Voice of Poland
Autor: Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Etap Bitew w The Voice of Poland 11. powoli dobiega końca. Uczestników w programie zostaje coraz mniej, jednak decyzje trenerów nie są łatwe. Mimo że muzyczny program Telewizji Polskiej gości na ekranach naszych telewizorów od wielu lat, cały czas pojawiają się w nim prawdziwe talenty.

Natalia Szczypuła i Viola Dzigman - bitwa w The Voice of Poland 11. z niełatwym repertuarem! Która z dziewczyn z drużyny Afromental okazała się lepsza i jak poradziły sobie z piosenką, którą wybrali dla nich Tomson i Baron? W sobotę 31 października widzowie mogą obejrzeć ostatnie Bitwy podczas 11. edycji The Voice of Poland. Emocje sięgają zenitu zarówno wśród uczestników, jak i trenerów, ponieważ podjęcie decyzji, kto okazał się lepszy, bywa niezwykle trudne. A to właśnie od trenerów zależy, kto ma szansę przejść do Nokautów. Mimo że wszyscy uczestnicy są niezwykle utalentowani, do odcinków na żywo i finału The Voice of Poland dostanie się jedynie garstka osób. Komu szczęście dopisze tym razem?

Natalia Szczypuła i Viola Dzigman - bitwa w The Voice of Poland 11

Dziewczyny z drużyny Tomsona i Barona podczas bitwy zmierzyły się z utworem It's a Man World Jamesa Browna. Chłopaki z Afromental nie wybrali dla nich łatwej piosenki! Uczestniczki poradziły sobie jednak świetnie, ale ostatecznie Tomson i Baron podjęli decyzję, że lepsza była Natalia. Niestety żaden z trenerów nie zdecydował się na kradzież Violi.

Michał Szczygieł do uczestników The Voice of Poland: "Byczki, co ma być to będzie"
Najnowsze