Natalia Smaś - wiek, skąd jest, rodzice, szkoła, Eurowizja Junior, Szansa na sukces, The Voice Kids, Instagram

2022-09-25 14:54
Natalia Smaś
Autor: Instagram.com/natalia.smas.official Natalia Smaś - kim jest?

Natalia Smaś to młoda wokalistka, którą Polacy mogą znać programów typu talent show. Wystąpiła w The Voice Kids oraz Szansie na sukces. Wiele osób nie wie jednak, kim jest. Teraz nastolatka jest jedną z kandydatek do wyjazdu na Eurowizję Junior i postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje na jej temat.

Natalia Smaś to młoda wokalistka, którą Polacy mogli poznać w różnych programach rozrywkowych. W 2022 roku stała się jedną z głównych faworytek do wyjazdu na Eurowizję Junior. Mimo tego wiele osób wciąż nie wie, kim jest Natalia Smaś. Wiek, skąd jest, rodzice, szkoła, Eurowizja Junior, Szansa na sukces, The Voice Kids, Instagram to frazy, które najczęściej pojawiają się obok jej nazwiska w wyszukiwarkach internetowych. Postanowiliśmy zgromadzić najważniejsze informacje o Natalii w jednym miejscu.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2022 zostanie odwołana? Sytuacja w Armenii zaniepokoiła fanów konkursu

Natalia Smaś - wiek

Natalia Smaś w 2022 roku skończyła 14 lat.

Natalia Smaś - skąd jest

Nastolatka pochodzi z Krakowa.

Sara James - tak wyglądała jej droga do finału America's Got Talent

Natalia Smaś - rodzice

W internecie nie ma informacji na temat rodziców Natalii Smaś.

Natalia Smaś - szkoła

Natalia chodzi do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 w Warszawie. Śpiewu uczyła się w Szkole Muzycznej I stopnia w Wieliczce.

Natalia Smaś - Eurowizja Junior, Szansa na sukces

Natalia Smaś próbowała zostać reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021. Z tego powodu wystąpiła w Szansie na sukces. Odpadła jednak w odcinku, który wygrała Sara James. Rok później wróciła do preselekcji i udało jej się awansować do finału po udanym występie z piosenką Easy On Me od Adele.

Sonda
Czy Natalia Smaś to dobra kandydatka do reprezentowania Polski na Eurowizji Junior 2022?

Natalia Smaś - The Voice Kids

Natalia Smaś była uczestniczką programu The Voice Kids. Wystąpiła w 3. edycji i trafiła do drużyny Cleo. Nie udało się jej jednak awansować do finału.

Natalia Smaś - Instagram

Natalię można znaleźć na Instagramie na profilu o nazwie @natalia.smas.official. Jedno z jej zdjęć zamieszczamy poniżej:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze