Natalia Siwiec nago! Instagram podzielony

2017-12-19 12:00
Natalia Siwiec nago! Instagram podzielony
Autor: fot. WBF Natalia Siwiec

Użytkownicy Instagrama komentują nagie zdjęcie zamieszczone niedawno przez Natalię Siwiec. Celebrytka ma na sobie tylko buty! Zobaczcie na ESKA.pl.

Natalia Siwiec nago! Instagram podzielony, gdyż użytkownicy serwisu kłócą się o to, czy celebrytka powinna zamieszczać takie zdjęcia. O co chodzi w całym tym zamieszaniu? Natalia Siwiec wzięła udział w sesji zdjęciowej marki obuwniczej Carinii. Wśród wielu fotografii przedstawiających celebrytkę w różnych stylizacjach dopasowanych do butów, znalazła się też fotka, na której Siwiec ma na sobie tylko czerwone kozaki.

Paula Tumala NAGO na koniu - seksowna sesja słowianki od Donatana

Autor: brak danych

Słowianka od Donatana w seksownej sesji! Zobaczcie jak wygląda piękna Paula Tumala nago na koniu. Więcej na ESKA.pl.

Część internautów jest oburzona

Natalia Siwiec nago na Instagramie od razu stała się przyczyną sporów. Wielu użytkowników uznało, że polska celebrytka nie powinna zamieszczać takich zdjęć. Tragedia. Co te panny w głowach mają. - pisze jeden z internautów. A czemu to musi byc na golasa? Nie ma innych metod reklamy? - dodaje ktoś inny. Gromy posypały się też na markę Carinii - Beznadziejne zdjęcie... Raczej nie zachęca. To ma przyciągać wzrok kobiet, a nie facetów. Czy Natalia reklamując cokolwiek zawsze się musi rozbierać?

Polska Barbie nago - Instagram Anelli z ostrymi fotkami!

Autor: brak danych

Anella, czyli Polska Barbie zdążyła już nieźle namieszać. Za sprawą nietuzinkowego wyglądu jest na ustach niemal wszystkich. Gdy wydawałoby się, że trudno będzie jej bardziej nas zaszokować, celebrytka postanowiła pokazać, jak wygląda nago.

Komentarze w obronie Natalii Siwiec

Jest jednak wiele osób, które bronią Natalii Siwiec. Wśród komentarzy można przeczytać - Matka to już nic jej nie wolno. Jeszcze może ma chodzić tylko w golfie po samą szyję. Uważam, że wygląda pięknie i seksownie. Inny komentarz brzmi - Piękna kobieta to nie ma się co dziwić że ma co pokazaćTe teksty pokazują, że Instagram jest podzielony w kwestii nagiego zdjęcia Natalii Siwiec na Instagramie. A co wy sądzicie o tej fotce? Zobaczcie je poniżej.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze