Natalia Nykiel wystąpi w Stodole. Tego show jej fani długo nie zapomną!

2019-12-09 19:10
Natalia Nykiel
Autor: materiały prasowe

Natalia Nykiel - autorka wielokrotnie nagradzanych płyt Lupus Electro i Discordia, wydała bez zapowiedzi mocną i bardzo emocjonalną EPkę. Minialbum Origo to zapis wewnętrznych przemian dziewczyny, która wyrusza w podróż do swoich korzeni. Niebawem artystka wyruszy w trasę koncertową, w ramach której odwiedzi również warszawską Stodołę. Kiedy odbędzie się koncert gwiazdy i gdzie kupić bilety? Sprawdź na ESKA.pl.

Natalia Nykiel przyzwyczaiła nas do starannego doboru współpracowników przy tworzeniu swoich płyt, jednak tym razem lista nazwisk pojawiających się na odwrocie płyty jest naprawdę imponująca. Twórcami nowych utworów są tacy międzynarodowi artyści jak Stevie Aiello (kierownik muzyczny zespołu Thirty Seconds To Mars, kompozytor m.in. Dangerous Night i Hait To The Victor), czy brytyjskie objawienie muzyki soul czyli Daley, który współpracował wcześniej m.in. z Pharrellem Williamsem. Ma na swoim koncie gwiazdorskie duety z Jessie J, Gorillaz i Jill Scott. Teraz przyszedł czas na duet z Natalią. To nie wszystko. Josh Farro i Hayley Williams z Paramore udzielili zgody na wykorzystanie fragmentu ich przeboju Careful w najnowszym singlu Natalii Volcano. W jednym z utworów artystce towarzyszy folkowy Rodzinny Zespół Śpiewaczy z Rakowicz.

Część nagrań odbyła się w Electric Feel Studios w Kaliforni, gdzie swoją najnowszą płytę zarejestrował m.in. Post Malone, czy ostatnie hity nagrywała RosalÍa. Za mastering odpowiada laureat Grammy Lewis Hopkin ze studia Stardelta w Wielkiej Brytanii.

Origo jest pierwszym w karierze wydawnictwem Natalii, które ukazało się na rynku międzynarodowym. W Polsce album w wersji fizycznej ukazał się w limitowanym nakładzie 1500 egzemplarzy i zadebiutował na 2 miejscu najchętniej kupowanych płyt w sieci salonów Empik i 12 miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży Płyt w Polsce.

Natalia Nykiel - Stodoła [DATA, BILETY]

Już 25 marca w Klubie Stodoła wystąpi Natalia Nykiel! Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej minialbum ORIGO. Bilety w przedsprzedaży można nabywać w cenach: 57 PLN (płyta, miejsca stojące) oraz 77 PLN (balkon, miejsca siedzące). Od 20.02.2020 ceny ulegną zmianie. Wówczas za wejście na koncert trzeba będzie zapłacić 65 PLN (płyta, miejsca stojące) lub 84 PLN (balkon, miejsca siedzące). Bilety można nabywać w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) oraz w internecie: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl.

Najnowsze