Natalia Nykiel - trasa koncertowa 2015. Lupus Electro Live Tour - gdzie kupić bilety?

2015-09-25 17:37
Natalia Nykiel
Autor: wbf Natalia Nykiel

Natalia Nykiel laureatka statuetki ESKA Music Award 2015 rusza w trasę koncertową. Które miasta odwiedzi? Gdzie i za ile kupić bilety na koncerty Natalii Nykiel w ramach Lupus Electro Live Tour? Szczegóły do sprawdzenia na ESKA.pl

Natalia Nykiel rusza w jesienną trasę koncertową. W których miastach wystąpi zdobywczyni statuetki EMA 2015 w kategorii ESKA TV Award - Najlepsze Video? Lista miejscowości, w których odbędą się koncerty Natalii Nykiel do sprawdzenia na końcu artykułu. Dodajmy, że trasa zatytułowana Lupus Electro Live Tour promuje płytę Lupus Electro. Krążek ukazał się na rynku 23 września 2014 roku i od raz spotkał się z uznaniem. Album zebrał szereg pozytywnych recenzji i znalazł się w większości zestawień podsumowujących rok 2014 w muzyce, plasując się każdorazowo w ich czołówce. 

Lista przebojów gwiazd ESKA Music Awards 2015 – WŁĄCZ teraz 

Natalia Nykiel - koncerty w ramach Lupus Electro Live Tour

Już jako autorka najlepszego teledysku 2015 Natalia Nykiel ruszy w jesienną trasę Lupus Electro Live Tour. Gdzie i kiedy odbędą się występy artystki? Sprawdź poniżej rozpiskę koncertową: 

  • Warszawa / Stodoła 29 września 2015, godzina 19:00
  • Poznań / Eskulap Akademickie Centrum Kultury 16 października 2015, godzina 20:00
  • Lublin / Centrum Kultury 17 października 2015, godzina 20:00
  • Łódź / Scenografia Klub & Kawiarnia 22 października 2015, godzina 20:00
  • Katowice / MegaClub 8 listopada 2015, godzina 20:00

Natalia Nykiel koncerty 2015: bilety - gdzie je kupić? 

Gdzie i za ile można nabyć bilety na jesienną trasę koncertową Natalii Nykiel? Cena wejściówek na koncerty zdobywczyni statuetki EMA 2015 zaczyna się od 30 zł. Bilety na koncerty Nykiel można kupić w sprzedaży internetowej na stronach: go-ahead.pl, biletomat.pl, eventim.pl, ebilet.pl, ticketpro.pl. Wejściówki będą też dostępne w sieciach Empik, Media Markt i Saturn.

Kim jest Natalia Nykiel?

Małe przypomnienie dla wszystkich tych, którzy nadal nie kojarzą tej zdolnej piosenkarki (są tu tacy?!). Natalia Nykiel to 20-letnia wokalistka i autorka tekstów, która zyskała popularność dzięki udziałowi w programie The Voice of Poland. Wokalistka doszła do finału muzycznego show. Do swoich inspiracji Natalia Nykiel zalicza: Katy B, Jamesa Blake'a, Disclosure, Flume i AlunaGeorge. W 2015 roku to właśnie ona stworzyła najlepszy teledysk: 

 

deri

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze