Natalia Nykiel pomoże w karierze Kasi Dereń? Internauci są zaskoczeni

i

Autor: Polsat Natalia Nykiel pomoże w karierze Kasi Dereń? Internauci są zaskoczeni

Natalia Nykiel pomoże w karierze Kasi Dereń? Internauci są zaskoczeni

2020-11-06 16:56

Natalia Nykiel nie spodziewała się, że na scenie pojawi się Kasia Dereń. Internauci również nie kryją swojego zaskoczenia faktem, że wokalistka, która śpiewa w chórkach najbardziej znanych artystów w naszym kraju, próbowała swoich sił w muzycznym talent-show. Zobaczcie sami wideo premierowo na ESKA.pl.

Bitwa o Sławę 6.11.2020 - w odcinku na scenie The Four stanie jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek, Kasia Dereń. Wejście Kasi na arenę wywoła wybuch radości Natalii Nykiel. Jednak ocena koleżanki z branży muzycznej będzie dla niej trudnym zadaniem! Czy jurorka dopuści Kasię Dereń do bitwy o sławę i wyczekiwane spełnienie marzeń?

Sonda
Czy chcielibyście zobaczyć Kasię Dereń na Eurowizji 2021?

Natalia Nykiel i Kasia Dereń - Bitwa o Sławę

Natalia Nykiel i Kasia Dereń poznały się kilka lat temu jako uczestniczki jednego z muzycznych talent show. Udział w takiej produkcji nierzadko okazuje się trampoliną do wielkiej sławy. Jak tę szansę wykorzystały Natalia i Kasia? Jurorka The Four została królową polskiej sceny elektropopowej i zdobywa Fryderyki. A Kasia Dereń? Od czternastu lat śpiewa w chórkach takich artystów jak: Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny czy Natalia i Paulina Przybysz. Towarzyszy im na największych festiwalach muzycznych w Polsce. Kasia wciąż marzy, aby stanąć na środku sceny, dlatego po latach przyjdzie do The Four. Bitwa o Sławę!

Ocenianie znajomych z pewnością nie jest łatwe. A czy Natalia Nykiel będzie miała z tym problem? Zobaczcie fragment programu!

Natalia Nykiel tak zaskoczona jeszcze nie była! Wszystko przez Kasię Dereń

Jak zaprezentuje się Kasia Dereń w The Four? Co zaśpiewa? Jakie komentarze usłyszy od pozostałych jurorów? Występ wybitnej wokalistki i wszystkie emocje z nim związane już w najbliższy piątek! The Four. Bitwa o sławę, w piątek 6 listopada o godzinie 22:00 w Polsacie!