Natalia Nykiel - piosenka z finału The Voice Kids

2018-02-21 15:42
Natalia Nykiel - piosenka z finału The Voice Kids
Autor: Fot. The Voice Kids/ mat. prasowe Natalia Nykiel na scenie The Voice Kids

Natalia Nykiel gwiazdą The Voice Kids! Jaką piosenkę wykona polska gwiazda, która swoją karierę rozpoczęła w Voice of Poland?

W najbliższą sobotę karty zostaną odkryte i poznamy nazwisko zwycięzcy pierwszej polskiej edycji The Voice Kids. Tego wieczoru oczy wszystkich telewidzów będą zwrócone nie tylko na niezwykle utalentowanych uczestników, ale i na atrakcyjnych gości specjalnych. W sobotnim odcinku wystąpi Natalia Nykiel – wokalistka, która swoją przygodę z polskim przemysłem muzycznym zaczynała w 2 edycji The Voice of Poland. Czy starsza koleżanka po fachu udzieli finalistom The Voice Kids złotych rad? 

Natalia Nykiel - piosenka z The Voice Kids

Znacie Vaianę? Atmosferę bajki, która od kilku lat wzrusza pokolenia na całym świecie w finałowym odcinku „The Voice Kids” przywoła Natalia Nykiel. Wokalistka zaśpiewa nominowaną do nagród Grammy, Złotych Globów i Oscarów piosenkę „Pół kroku stąd”, którą wykonała na ścieżce dźwiękowej kultowej animacji. Będzie to pierwsze i jak dotąd jedyne wykonanie na żywo tego utworu. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze