Natalia Nykiel wraca z piosenką P.R.I.D.E. Przedpremierowo fragment teledysku TYLKO U NAS!

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Natalia Nykiel wraca z piosenką P.R.I.D.E. Przedpremierowo fragment teledysku TYLKO U NAS!

Natalia Nykiel olśniewa w teledysku P.R.I.D.E. Przedpremierowo fragment TYLKO U NAS!

2021-07-13 18:14

P.R.I.D.E. - czyli piękno, duma, radość, równowaga i dobra energia. Tym wszystkim ze słuchaczami dzieli się Natalia Nykiel, która tym samym wraca na muzyczny rynek z mocnym uderzeniem. Fragment utworu mogliście usłyszeć przedpremierowo, tylko w Radiu ESKA, a teraz wraz z artystką odsłaniamy kolejne karty. Zobaczcie już teraz ekskluzywny, przedpremierowy fragment wyjątkowego teledysku!

Natalia Nykiel dzieli się pozytywną energią, radością i dobrym nastawieniem! Gwiazda polskiej sceny muzycznej wraca z piosenka P.R.I.D.E., która na pewno poprawi Wam nastrój i sprawi, że dzień stanie się lepszy. To pierwsza zapowiedź najbardziej osobistej płyty w karierze tej artystki. Zaledwie pierwszy wycinek niepokojącego universum nadchodzącego, nowego projektu. Nie możecie go przegapić, bo stanowi bardzo ważną część.

Natalia Nykiel w Gorącej 20 Radia ESKA ujawniła szczegóły piosenki P.R.I.D.E. [TYLKO U NAS]

Wydaje się, że już od pierwszego przesłuchania nie przestaniecie śpiewać refrenu utworu. Piosenkę przedpremierowo w kilkunastosekundowym fragmencie mogliście poznać w Gorącej 20 Radia ESKA, 9 lipca 2021. Zebrała mnóstwo pozytywnych opinii. Teraz możecie zobaczyć fragment teledysku, tylko na ESKA.pl!

Natalia Nykiel - fragment teledysku P.R.I.D.E

Natalia Nykiel - piosenka P.R.I.D.E.

Natalia Nykiel, aby opowiedzieć własną historię, wykrzyczeć swoje prawdy i wyszeptać skryte lęki artystka zaprasza nas do chemiczno-baśniowej krainy w stylu dark romantic. P.R.I.D.E. w serwisach streamingowych pojawi się o północy 14.07.2021. Utwór zagramy również premierowo w Radiu ESKA.

Dyskografię Natalii zamyka album Origo, który otrzymał Fryderyka 2020 w kategorii Album Roku Elektronika. Następca płyt Lupus Electro, Discordia i Origo ukaże się jeszcze w tym roku. Więcej szczegółów o albumie poznamy wkrótce.

QUIZ. Artyści jednego przeboju. Te piosenki zna cały świat! Pamiętasz, kto je śpiewał?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Z jakiego przeboju zasłynęli Los del Rio?