Natalia Nykiel olśniewa w teledysku P.R.I.D.E. Przedpremierowo fragment TYLKO U NAS!

2021-07-13 18:14
Natalia Nykiel wraca z piosenką P.R.I.D.E. Przedpremierowo fragment teledysku TYLKO U NAS!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Natalia Nykiel wraca z piosenką P.R.I.D.E. Przedpremierowo fragment teledysku TYLKO U NAS!

P.R.I.D.E. - czyli piękno, duma, radość, równowaga i dobra energia. Tym wszystkim ze słuchaczami dzieli się Natalia Nykiel, która tym samym wraca na muzyczny rynek z mocnym uderzeniem. Fragment utworu mogliście usłyszeć przedpremierowo, tylko w Radiu ESKA, a teraz wraz z artystką odsłaniamy kolejne karty. Zobaczcie już teraz ekskluzywny, przedpremierowy fragment wyjątkowego teledysku!

Natalia Nykiel dzieli się pozytywną energią, radością i dobrym nastawieniem! Gwiazda polskiej sceny muzycznej wraca z piosenka P.R.I.D.E., która na pewno poprawi Wam nastrój i sprawi, że dzień stanie się lepszy. To pierwsza zapowiedź najbardziej osobistej płyty w karierze tej artystki. Zaledwie pierwszy wycinek niepokojącego universum nadchodzącego, nowego projektu. Nie możecie go przegapić, bo stanowi bardzo ważną część.

Natalia Nykiel w Gorącej 20 Radia ESKA ujawniła szczegóły piosenki P.R.I.D.E. [TYLKO U NAS]

Wydaje się, że już od pierwszego przesłuchania nie przestaniecie śpiewać refrenu utworu. Piosenkę przedpremierowo w kilkunastosekundowym fragmencie mogliście poznać w Gorącej 20 Radia ESKA, 9 lipca 2021. Zebrała mnóstwo pozytywnych opinii. Teraz możecie zobaczyć fragment teledysku, tylko na ESKA.pl!

Natalia Nykiel - fragment teledysku P.R.I.D.E

Natalia Nykiel - piosenka P.R.I.D.E.

Natalia Nykiel, aby opowiedzieć własną historię, wykrzyczeć swoje prawdy i wyszeptać skryte lęki artystka zaprasza nas do chemiczno-baśniowej krainy w stylu dark romantic. P.R.I.D.E. w serwisach streamingowych pojawi się o północy 14.07.2021. Utwór zagramy również premierowo w Radiu ESKA.

Dyskografię Natalii zamyka album Origo, który otrzymał Fryderyka 2020 w kategorii Album Roku Elektronika. Następca płyt Lupus Electro, Discordia i Origo ukaże się jeszcze w tym roku. Więcej szczegółów o albumie poznamy wkrótce.

QUIZ. Artyści jednego przeboju. Te piosenki zna cały świat! Pamiętasz, kto je śpiewał?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Z jakiego przeboju zasłynęli Los del Rio?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze