Natalia Lesz powraca po latach. Nie wiedziała, że jej stare teledyski zniknęły z sieci!

2022-01-14 15:43
Natalia Lesz
Autor: ESKA/YouTube/Global Studio

Jej talentem zachwyciła się sama Celine Dion. Niedługo po wydaniu drugiej płyty Natalia Lesz właściwie całkowicie zniknęła z mediów. Po latach nieobecności powraca z przytupem. Piosenka Gdybyśmy do filmu Gierek cieszy się powodzeniem, a to dopiero początek. Co słychać u artystki, która podobnie do Maty może pochwalić się singlem na liście w USA?

Natalia Lesz powróciła do show-biznesu po kilku latach nieobecności. Wokalistka, która w 2014 roku została mamą, wydała niedawno singiel Gdybyśmy promujący film Gierek z Michałem Koterskim w roli głównej. Wystarczyło zaledwie kilka dni, by teledysk nakręcony do kompozycji wygenerował prawie 400 tysięcy wyświetleń. Sama Natalia przyznała w rozmowie z nami, że nie jest zaskoczona aż tak dobrym odbiorem piosenki, bowiem spodziewała się ciepłego przyjęcia ze strony słuchaczy. Po raz pierwszy w karierze Lesz zdecydowała się nie tylko zaśpiewać, ale również zająć produkcją swojego utworu.

Sonda
Jak oceniasz powrót Natalii Lesz?

Teledyski Natalii Lesz zniknęły z sieci!

Kilkanaście lat temu Natalia Lesz była jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Jej hit Power of Attraction znalazł się nawet na jednej z list amerykańskiego Billboardu, a utwór Fall zapewnił jej rozpoznawalność w całej Polsce. Co ciekawe, teledyski zrealizowane do kawałków z pierwszej i drugiej płyty artystki zniknęły z sieci, co zaskoczyło ją samą. Gwiazda zdradziła nam, co może być tego powodem. Zapraszamy was do obejrzenia wywiadu z piosenkarką, w którym opowiedziała nie tylko o swoim muzycznym powrocie, ale i o czasach debiutu oraz... inspiracjach muzycznych jej siedmioletniej córki Alicji.

Natalia Lesz powraca po latach!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze