Natalia Kukulska - dzieci, wiek, mąż, piosenki, Instagram, wzrost. To musicie wiedzieć!

2020-05-31 9:02
Natalia Kukulska - dzieci, wiek, piosenki, Instagram, wzrost. To musicie o niej wiedzieć!
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/East News Natalia Kukulska - kim jest?

Kim jest Natalia Kukulska? Jakie są jej największe hity? Ile ma dzieci i jakiego jest wzrostu? Takie pytania z pewnością zdaje sobie niejeden internauta. Wszystko, co chcecie wiedzieć o polskiej wokalistce, znajdziecie w jednym miejscu na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Natalia Kukulska - wiek
  2. Natalia Kukulska - dzieci
  3. Natalia Kukulska - mąż
  4. Natalia Kukulska - wzrost
  5. Natalia Kukulska - piosenki
  6. Natalia Kukulska - Instagram

Natalia Kukulska to córka kompozytora Jarosława Kukulskiego, a także piosenkarki Anny Jantar. Jest znaną i cenioną polską wokalistką, autorką tekstów oraz producentką muzyczną. Dodatkowo należy także do Akademii Fonograficznej ZPAV. Piosenkarka na rynku muzycznym zadebiutowała w 1986 roku. Właśnie wtedy wydała album pt. Natalia. Znajdowały się na nim utwory, które powstały z myślą o dzieciach. Pojawił się na nim między innymi kawałek Puszek-okruszek oraz Co powie tata. Łącznie Natalia Kukulska ma na swoim koncie aż 14 albumów. Artystka została również laureatką Nagrody Muzycznej Fryderyk, a także Telekamery i Nagrody Telewizji Polskiej. Została także doceniona nagrodą publiczności na festiwalu sopockim i Festiwalu Piosenki Krajów Nadbałtyckich. 

Natalia Kukulska w 2016 roku razem z Marią Sadowską, Andrzejem Piasecznym oraz Tomsonem i Baronem, zasiadła w jury siódmej edycji programu The Voice of Poland. Występy uczestników oceniała tylko przez jeden sezon muzycznego show.

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Natalia Kukulska - wiek

Piosenkarka urodziła się 3 marca 1976 roku w Warszawie. W 2020 roku skończyła 44 lata.

Natalia Kukulska - dzieci

Natalia Kukulska ma trójkę dzieci: Janka, Annę oraz Laurę.

Natalia Kukulska - mąż

Od 2000 roku mężem Natalii Kukulskiej jest Michał Dąbrówka - polski perkusista, muzyk sesyjny, kompozytor, aranżer, a także członek Akademii Fonograficznej ZPAV.

Natalia Kukulska - wzrost

Ile wzrostu ma Natalia Kukulska? Niektórzy mogą być zaskoczeni, bo popularna wokalistka liczy 158 centymetrów!

Natalia Kukulska - piosenki

Piosenkarka ma na koncie mnóstwo znakomitych utworów. Swoją karierę zaczęła mając zaledwie 10 lat. Wówczas śpiewała kawałki Puszek-okruszek oraz Co powie tata. Zaśpiewała również utwór Tyle słońca w całym mieście ze swoją matką Anną Jantar. Wielkim hitem okazał się być singiel pt. Wierność jest nudna - Kukulska stworzyła go na potrzeby filmu Och Karol 2.

W 2019 roku światło dzienne ujrzał jej klip Rekonstrukcja. Dodatkowo w maju 2020 roku, wokalistka zarapowała 16-wersowy kawałek, ponieważ została nominowana do akcji charytatywnej #Hot16Challenge2.

Natalia Kukulska - Instagram

Wokalistka aktywna jest w mediach społecznościowych. Na Instagramie można ją znaleźć pod nazwą @natalia.kukulska.

Najnowsze