Natalia Kawalec z The Voice Kids o Cleo, Marcinie Maciejczaku i płycie [WYWIAD]

Natalia Kawalec
Autor: YouTube/NataliaKawalecVEVO

Jeśli oglądaliście 3. edycję The Voice Kids, z pewnością pamiętacie tę uczestniczkę! Natalia Kawalec, bo o niej mowa, swoim niezwykłym talentem zachwyciła wszystkich trenerów i publiczność na całym świecie, nie tylko w Polsce. Wokalistka odwiedziła nasze eskowe studio, gdzie opowiedziała o przyjaźni z Cleo i Marcinem Maciejczakiem, a także o nowościach muzycznych, które już niebawem! Zobaczcie wywiad wideo na ESKA.pl.

Natalia Kawalec z The Voice Kids już niebawem zaskoczy was swoimi nowościami! Młoda wokalistka, która swoim niezwykle dojrzałym głosem zachwyciła zarówno zasiadających w jury programu Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona, jak i widzów przed telewizorami, przygotowuje się do zawojowania polskiej sceny muzycznej. O szczegółach opowiedziała nam w trakcie wywiadu. 

Finalistka The Voice Kids pojawiła się w Polsce, by nie tylko nagrywać swój mocno wyczekiwany album studyjny, ale również po to, by jako gość Cleo wyruszyć z nią w trasę koncertową po Polsce. Podopieczna artystki występowała ze swoją mentorką na jednej scenie, gdzie wspólnie wykonywały singiel z repertuaru Natalii zatytułowany Pozwól, którego autorką jest właśnie Cleo oraz wielki hit Sztorm. Widzowie mieli okazję posłuchać tej piosenki w wersji duetu podczas wielkiego finału The Voice Kids. W trakcie rozmowy Natalia opowiedziała nam o swojej przyjaźni z Cleo, Marcinem Maciejczakiem oraz z Mają Kapłon, także znaną z formatu The Voice. Nie zabrakło pytań o plany zawodowe!

Natalia Kawalec - wywiad

Kiedy Natalia Kawalec wyda nową piosenkę? W jakim będzie klimacie? Czy utrzymuje kontakt z Marcinem Maciejczakiem? Jak poznała się z Mają Kapłon i co sprawiło, że dziś traktują się jak siostry? Czy ma w planach nagranie wspólnego kawałka z Cleo? A może planuje spróbować swoich sił na Eurowizji? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w wywiadzie wideo dostępnym poniżej. Zobaczcie koniecznie, bo będzie się działo! 

Natalia Kawalec z The Voice Kids o nowej płycie, Cleo i udziale w Eurowizji
Najnowsze