Natalia Gryglewska - wiek, wzrost, chłopak, wymiary, kariera. Kim jest Miss Polonia?

2022-05-27 16:41
Natalia Gryglewska - wiek, wzrost, chłopak, wymiary, kariera. Kim jest Miss Polonia?
Autor: Mateusz Jagielski/East News Natalia Gryglewska - wiek, wzrost, chłopak, wymiary, kariera. Kim jest Miss Polonia?

Natalia Gryglewska to nowa Miss Polonia! Tytuł i bursztynową koronę otrzymała z rąk Karoliny Bielawskiej. Co trzeba wiedzieć o kobiecie, która zachwyciła widzów i jurorów? Poznajcie ją bliżej już teraz!

Natalia Gryglewska - wiek, wzrost, chłopak, wymiary, waga i kariera. Wiele osób się zastanawia, kim jest Miss Polonia? Natalia Gryglewska to najpiękniejsza Polka, która została wybrana i ogłoszona 9 marca. Oprócz tytułu, bursztynowej korony, na konto bankowe modelki została przelana kwota w wysokości 50 tysięcy złotych na dalszy rozwój kariery. Natalia Gryglewska oprócz tego będzie reprezentować Polskę w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie w tym Miss World. W trakcie gali kandydatki zaprezentowały się w kilku pokazach mody m.in. kolekcji sukni koktajlowych i ślubnych projektu Sylwii Romaniuk, sukniach wieczorowych z kolekcji Roberta Czerwika, projektanta gwiazd, a także kolekcjach marek. Natalia Gryglewska została wybrana jako najpiękniejsza spośród 19. pięknych finalistek konkursu Miss Polonia.

Natalia Gryglewska - nowa Miss Polonia przeszczęśliwa po zwycięstwie! [WYWIAD]

Natalia Gryglewska - wiek

Ile lat ma Natalia Gryglewska? Modelka, która zwyciężyła w 2021 roku konkurs Miss Polonia, ma obecnie 22 lata.

Natalia Gryglewskawzrost

Ile wzrostu ma Natalia Gryglewska? Modelka i obecna Miss Polonia ma dokładnie 173 centymetry wzrostu. 

Natalia Gryglewska - chłopak

Czy Natalia Gryglewska ma chłopaka, czy jest singielką? Zazwyczaj gwiazdy dzielą się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Właśnie tam pojawiają się zdjęcia drugich połówek. W przypadku Miss Polonia jest inaczej. Nigdy nie ujawniła, czy ktoś skradł jej serce. 

Natalia Gryglewska - wymiary

Wymiary Natalii Gryglewskiej, jako modelki, interesują internautów. Niestety nie ma informacji w tym temacie. Jedyne co możemy stwierdzić to fakt, że ma wymiary godne najpiękniejszej modelki świata.

Natalia Gryglewska - waga

Ile waży Natalia Gryglewska? Ta informacja, podobnie jak wymiary, nigdy nie była ujawniana. 

Natalia Gryglewska - kariera

Natalia Gryglewska w 2020 roku skończyła dietetykę kliniczną na Śląskim Uniwersytecie Medycznym i w dalszym ciągu kontynuuje naukę na studiach magisterskich w Warszawie. Jej największą pasją są podróże oraz nauka języków obcych. Wzięła udział w konkursie Miss Polonia, bo jest osobą, która lubi nowe wyzwania.

Jakie imię powinnaś nadać swojej córce?

Pytanie 1 z 6
Czy lubisz swoje imię?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze