Natalia Gosztyła - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 13? Zaczarowała swoim głosem

2022-09-25 14:55
Natalia Gosztyła
Autor: Materiały prasowe

Natalia Gosztyła dołączyła do grona uczestników 13 edycji The Voice of Poland! Wokalistka jest jedną z tych osób, obok talentu których nie da się przejść obojętnie. Jaki utwór wykonała podczas przesłuchań w ciemno? Do czyjej drużyny poszła? Przekonajcie się sami!

The Voice of Poland 13: Justyna Steczkowska cała we łzach!

Kim jest Natalia Gosztyła? Natalia jest wokalistką, muzykiem, trenerem wokalnym. Wielu z was może kojarzyć wokalistę z licznych programów muzycznych np. Szansy na Sukces. Natalia supportowała przed takimi artystami jak Krzysztof Cugowski czy Cleo. Scena to jej drugi dom, a muzykę ma zawsze w sercu. Wokalistka jest laureatką Nagrody Prezydenta Miasta Opola za kulturalny debiut roku 2020.

Do The Voice of Poland przyszli osobno. W duecie zachwycili trenerów!

Natalia Gosztyła w The Voice of Poland 13

Natalia Gosztyła podczas przesłuchań w ciemno porwała publiczność swoim wykonaniem utworu Twist in My, pod którym podpisuje się Tatianya Tikaram. Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk byli pewni - chcieli mieć zdolną wokalistkę w swoich drużynach. To właśnie oni odwrócili swoje fotele. Po krótkim namyśle Natalia zdecydowała się kontynuować swoją przygodę w programie w drużynie Marka Piekarczyka.

Karolina Lyndo - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 13? Trenerzy pokochali jej głos!

Sonda
The Voice of Poland 13 - który trener ze swoim uczestnikiem wygra program?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze