Natalia Gosztyła

i

Autor: Materiały prasowe

Natalia Gosztyła - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 13? Zaczarowała swoim głosem

2022-09-25 14:55

Natalia Gosztyła dołączyła do grona uczestników 13 edycji The Voice of Poland! Wokalistka jest jedną z tych osób, obok talentu których nie da się przejść obojętnie. Jaki utwór wykonała podczas przesłuchań w ciemno? Do czyjej drużyny poszła? Przekonajcie się sami!

The Voice of Poland 13: Justyna Steczkowska cała we łzach!

Kim jest Natalia Gosztyła? Natalia jest wokalistką, muzykiem, trenerem wokalnym. Wielu z was może kojarzyć wokalistę z licznych programów muzycznych np. Szansy na Sukces. Natalia supportowała przed takimi artystami jak Krzysztof Cugowski czy Cleo. Scena to jej drugi dom, a muzykę ma zawsze w sercu. Wokalistka jest laureatką Nagrody Prezydenta Miasta Opola za kulturalny debiut roku 2020.

Do The Voice of Poland przyszli osobno. W duecie zachwycili trenerów!

Natalia Gosztyła w The Voice of Poland 13

Natalia Gosztyła podczas przesłuchań w ciemno porwała publiczność swoim wykonaniem utworu Twist in My, pod którym podpisuje się Tatianya Tikaram. Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk byli pewni - chcieli mieć zdolną wokalistkę w swoich drużynach. To właśnie oni odwrócili swoje fotele. Po krótkim namyśle Natalia zdecydowała się kontynuować swoją przygodę w programie w drużynie Marka Piekarczyka.

Karolina Lyndo - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 13? Trenerzy pokochali jej głos!

Sonda
The Voice of Poland 13 - który trener ze swoim uczestnikiem wygra program?