Nastroje z poruszającym singlem. Czy Przestrzenie zostaną hitem wakacji?

2021-07-14 9:45
nastroje z poruszającym singlem. Czy Przestrzenie zostaną hitem wakacji?
Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA nastroje z poruszającym singlem. Czy Przestrzenie zostaną hitem wakacji?

Przestrzenie to piosenka, której refren zapamiętuje się po pierwszym przesłuchaniu. Muzyka jest dość delikatna, melodyjna, ulotna, trochę marzycielska – jak przystało na dream-popowy zespół. Tekst ma z kolei za zadanie przekonać słuchacza do poszukiwania swojej indywidualności, „własnego ja”.

Zespół Nastroje to stosunkowo młody zespół na polskiej scenie, mają na koncie EP, a obecnie przygotowują się do wydania debiutanckiego albumu. Ich muzykę cechuje połączenie popowych melodii, z mniej oczywistym rockowym graniem, gitarami i elektronicznymi syntezatorami. Nastroje to trio, które na stałe działa z Warszawy. Nie ukrywają, że teksty mają dla nich duże znaczenie. Często poruszają w nich tematy społeczne, odpowiadając na to co jest teraz dla nich ważne. W piosence Przestrzenie pada pytanie czy ja tu bardziej jestem, czy nie jestem?. Autorzy chcieli zwrócić uwagę na to, jak bardzo wpływa na nasze samopoczucie i zachowanie miejsce, w którym żyjemy i ludzie z jakimi przebywamy. To muzyczna wersja przysłowia kto z kim przestaje, takim się staje. Przestrzenie zostały okraszone pięknym teledyskiem, będącym drugą z czterech części video EP, które zostało nakręcone w Pałacu Kultury i Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Klip oddaje niespieszny, łagodny, rozmywający się klimat utworu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze