Największe wpadki polskich gwiazd. Tego fani im nie zapomną!

2022-11-29 16:13
Wpadki gwiazd
Autor: AKPA

Wtopy gwiazd szybko stają się hitami sieci, a ich niezręczne sytuacje często są komentowane przez długie lata. Internet niczego nie zapomina, podobnie jak fani. Największe wpadki polskich gwiazd to bardzo długa lista, na której znalazły się nieprzemyślane działania, ale i celowe zagrania.

Największe wpadki polskich gwiazd to coś, co internauci niesamowicie uwielbiają. Choć gwiazdy chciałyby o tym zapomnieć, fani nie zawsze na to pozwalają. W Internecie nic nie ginie, a my postanowiliśmy przypomnieć kultowe wtopy gwiazd. Niektórzy mają ich na swoim koncie sporo, a ich teksty potrafią być cytowane przez lata. Część gwiazd całkowicie nie zdają sobie sprawy, że to co opublikowały bądź powiedziały, już za kilka minut stanie się hitem sieci. Niektórzy celebryci celowo decydują się na drobne wpadki, by w mediach zrobiło się o nich głośno, jednak większość niezręcznych sytuacji wynika z niewiedzy lub wiary w naiwność innych ludzi. Tych wtop fani im nie zapomną!

Największe wpadki w TV. O tych wtopach niektórzy woleliby zapomnieć!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze