Największe wpadki na Google Maps! Te ZDJĘCIA ujawniają zbyt wiele!

2019-10-18 15:17 RW
Największe wpadki na Google Maps! Te ZDJĘCIA ujawniają zbyt wiele!
Autor: screen z filmu na YouTube: CZEMU?! FAILE NA GOOGLE MAPS! 4 (YouTube.com/reZigiusz) // YouTube.com/LADbible Największe wpadki na Google Maps! Te ZDJĘCIA ujawniają zbyt wiele!

Google Maps to przydatne narzędzie w codziennym życiu. Za sprawą aplikacji możemy korzystać z nawigacji, sprawdzać atrakcje z całego świata, a także określać naszą lokalizację. Mamy również możliwość odpalenia widoku w Street View. Umożliwia on zwiedzanie okolic bez wychodzenia z domu. Często samochód amerykańskiej firmy sfotografuje coś, co niekoniecznie powinno zostać sfotografowane. Przekonajcie się sami - na ESKA.pl

Wpadki w Google podrzucamy w tym miejscu na ESKA.pl. Minęło kilka lat od pojawienia się usługi Street View. Za jej sprawą możemy spacerować i podróżować bez wychodzenia z domu. Opcja umożliwia nam obejrzenie rodzinnego domu, a nawet najbardziej odległych miejsc. Zdecydowanie to jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozwiniętych usług online, z jakich możemy korzystać. Mapy Google przydają się w codziennym życiu, jednak znaleźć można tam sytuacje, które zdecydowanie zaskakują. Mowa o zdjęciach, które uchwycił specjalny pojazd mający na dachu 360-stopniową kamerę.

Zobacz: Najdziwniejsze rzeczy na Google Street View, które wywołują dreszcze

Google Street View - wpadki, zdjęcia

Wybraliśmy najdziwniejsze, najśmieszniejsze i jednocześnie najbardziej przerażające oraz zaskakujące sceny, które zostały zarejestrowane przez Google Street View. Wszystkie znajdziecie w naszej galerii poniżej. Koniecznie sprawdźcie waszą rodzinną okolicę - może znajdziecie coś, czego nie powinien sfotografować samochód Google'a! 

Zobacz: Instagram usuwa jedną z ważnych funkcji. Już nie zobaczysz, co robią Twoi znajomi!

Najnowsze