kobieta

i

Autor: Canva

Astrologia

Najwięksi zodiakalni kłamcy. Te znaki zodiaku zrobią wszystko, by postawić na swoim

2024-04-25 15:35

Szczerość zdecydowanie nie jest ich znakiem rozpoznawczym. Takie osoby do mistrzostwa opanowały sztukę manipulacji i łgarstwa. Co więcej, często sprawia im to nawet przyjemność! Na szczęście kłamstwo ma krótkie nogi. Sprawdź, które znaki zodiaku mają największe predyspozycje do tego, by naginać rzeczywistość!

Najwięksi zodiakalni kłamcy potrafią świetnie grać na emocjach i sprawiać wrażenie niezwykle szczerych osób. Tacy ludzie często skupieni są na sobie, a na piedestale stawiają swój komfort i własne dobro. Dla nich ważniejsze jest to, by im było wygodnie, niż to, czy ktoś z ich bliskich zostanie zraniony. Kłamstwo pozwala ukryć im prawdę, zataić emocje, zmienić swoje plany, a nawet sprawić, że ktoś bardziej ich polubi. Znaki zodiaku, które są największymi kłamcami mogą sporo namieszać w życiu. Kiedy naginają rzeczywistość czują się jak ryba w wodzie. Ich pozorna delikatność i wrażliwość sprawiają, że nikt nie może uwierzyć w to, że nie są szczere. Dwa z dwunastu znaków zodiaku blefują głównie po to, by osiągać własne korzyści. Co więcej, takie osoby uwielbiają, gdy ktoś się o nie troszczy, przez co często udają, że potrzebują pomocy lub wsparcia.

Kultowe piosenki z bajek | Dokończ Piosenkę #9

Znaki zodiaku - najwięksi kłamcy

Najbardziej kłamliwe znaki zodiaku za nic mają uczucia innych i to, że swoimi działaniami mogą ich zranić. Takie osoby są niezwykle kreatywne i skoncentrowane na swoim celu.Jeśli szukasz dyskretnej osoby, której będziesz mogła powierzyć swoje sekrety i liczysz na to, że poufne informacje nie zostaną nikomu ujawnione, to lepiej na nich uważaj! Na szczęście kłamstwo ma krótkie nogi, więc w zdecydowanej większości przypadków prawda wychodzi na jaw. Jednak często poprzedzona jest wieloma nadużyciami, wymysłami i krętactwami.

  • Bliźnięta

Podwójna natura bliźniąt sprawia, że znajdują się one na pierwszym miejscu tej niechlubnej listy. Osoby spod tego znaku zodiaku potrafią znakomicie się maskować. Wszelkie manipulacje i kłamstwa ukryte są pod maską przyjaciela, który tylko chce drugiej osobie pomóc. Bliźnięta kochają opowiadać wymyślone historie tylko po to, by rozbawić towarzystwo i zjednać sobie innych. Chętnie tez podkolorowują swoje życie tylko po to, by wypaść na lepszych od innych.

  • Skorpion

Zodiakalne Skorpiony często oskarża się o knucie intryg. Nic w tym dziwnego, ponieważ osoby spod tego znaku zodiaku potrafią kłamać w żywe oczy bez jednej chwili zawahania. Co więcej, warto pamiętać o tym, że jeżeli dla osiągnięcia własnych korzyści, będą musiały nagiąć rzeczywistość lub kogoś oczernić, to zrobią to bez względu na konsekwencje. Nawet kosztem utraty najlepszego przyjaciela.