Najwięcej żelaza w takiej samej ilości produktu jest - odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-08-20 20:33 A.D.
Milionerzy
Autor: Player.pl

Najwięcej żelaza w takiej samej ilości produktu jest - to pytanie padło w popularnym telewizyjnym show. Teleturniej Milionerzy to niepowtarzalna okazja, aby w bardzo krótkim czasie wzbogacić się o milion złotych. Aby tak się stało, wystarczy odpowiedzieć na 12 pytań. Pomóc w tym mogą koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność, które uczestnicy mają do wykorzystania.

Najwięcej żelaza w takiej samej ilości produktu jest... Milionerzy są obecni na ekranach naszych telewizorów od 1999 roku. Od samego początku cieszą się niemalejącą popularnością wśród widzów, którzy z niecierpliwością czekają na nowe odcinki show. W polskiej odsłonie programu, milion złotych wygrały dotychczas trzy osoby! Uczestnik miał 3 warianty odpowiedzi: A) w fasoli białej B) w burakach C) w szpinaku D) w szczawiu. Co wybrał? 

Zobacz też: Quiz: która piosenka przyniesie ci szczęście w roku szkolnym 2019/20?

Najwięcej żelaza w takiej samej ilości produktu jest? Odpowiedź na pytanie z Milionerów 

Najwięcej żelaza w takiej samej ilości produktu jest:  A) w fasoli białej B) w burakach C) w szpinaku D) w szczawiu? Która z tych odpowiedzi jest poprawna? Uczestnik musiał długo się zastanowić. Odpowiedź na to pytanie była warta 125 tysięcy złotych. Gracz nie znał jednak odpowiedzi i ostatecznie zrezygnował. Poprawny był wariant A) w fasoli białej. 

Najnowsze