Najśmieszniejsze filmiki w internecie, które wykorzystują naukowcy!

2018-01-26 16:59
Najśmieszniejsze filmiki w internecie, które wykorzystują naukowcy
Autor: freeimages.com/photographer/Cylonka-56610 Śmiejące się dziecko

Okazuje się, że aby zbadać śmiech, naukowcy muszą korzystać z internetowych filmików! Które zostały uznane za najbardziej pomocne?

Śmieszne filmiki mają zastosowanie nie tylko w momencie, kiedy odwlekasz pójście spać albo udajesz, że pracujesz. YouTube okazał się wybawieniem dla naukowców, którzy muszą rozśmieszyć badanych, kiedy badają - właśnie śmiech. Oficjalnie wiadomo już, które z filmików zostały uznane za na tyle śmieszne, aby mogły zyskać naukowe zastosowanie. Sprawdź, które z nich znasz!

Najśmieszniejsze filmiki, które wykorzystują naukowcy

Jak donosi Sophie Scott z University College London’s Institute of Cognitive Neuroscience, o wiele trudniej badać śmiech niż np. strach. Dlaczego? Bo śmiejemy się zazwyczaj  w konkretnych sytuacjach, które są w jakiś sposób osadzone w rzeczywistości i z czymś nam się kojarzą. O wiele łatwiej kogoś przestraszyć niż rozbawić. Dlatego, jak mówi Sophie Scott, śmieszne filmiki na YouTubie są dla niej genialnym wynalazkiem. Które sprawdzają się najlepiej?

'Śmiej się, a cały świat będzie śmiał się z tobą'

Nie śmiej (chociaż w tym przypadku właśnie śmiej!) się dziadku z cudzego wypadku

Tutaj jest radość podwójna - i z wypadku, i ze śmiechu

Filmiki sytuacyjne i kompilacje 'the best of' z sitcomów

Studniówka 2018 - partner poszukiwany! Najciekawsze i najśmieszniejsze ogłoszenia z sieci

Autor: brak danych

Szukam partnera/partnerki na studniówkę - takie ogłoszenia przed najważniejszym licealnym balem można spotkać bardzo często. Większość brzmi bardzo podobnie - dziewczyna lub chłopak muszą lubić tańczyć, dobrze prezentować się w garniturze albo sukience, być uśmiechnięci, zabawni, lubić rozmawiać i oczywiście, nie przesadzać z alkoholem. Wśród setek takich anonsów znajdują się też jednak nietypowe ogłoszenia...

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze