Najpopularniejsze duety na polskim TikToku [RANKING]

TikTok
Autor: Pixabay.com

Konto na TikToku w duecie? To jest bardzo modne! Jeśli nie chcesz występować sam, możesz zrobić to ze swoim przyjacielem, tak jak robią to oni. Już na ESKA.pl możesz zobaczyć ranking najbardziej popularnych polskich duetów na TikToku!

TikTok w pojedynkę, czy w duecie? Okazuje się, że zarówno konta solo, jak i par cieszą się ogromną popularnością. Z czego wynika chęć współpracy pomiędzy internetowymi twórcami? Istnieje wiele powodów, dla których internauci postanawiają połączyć swoje wokalne, taneczne, a także aktorskie umiejętności. jedni nie chcą pokazywać się w sieci w pojedynkę, jeszcze inni mają oryginalny pomysł na profil, który wypali tylko w parze, a jeszcze inni po prostu się uzupełniają i kiedy występują sami, gubią wdzięk i tracą wartość w prezentowanych przez siebie treściach. Sprawa nie jest jednak tak prosta, okazuje się, że nie wystarczy mieć kumpla od nagrywek, aby stać się arcy popularnym. W dobie internetu, choć łatwiej o sławę niż kiedykolwiek nadal najbardziej liczy się szczerość, radość i autentyczność, którą większość internetowych twórców gubi po drodze influencerskiej kariery. Już na ESKA.pl czeka na was ranking topowych duetów na TikToku z Polski, które, choć może nie są najpopularniejsze, mogą być przykładem dla innych.

TikTok - najpopularniejsze polskie duety 

TikTok x2, czyli najlepsze konta, które działają w duecie:

Twins Style - to zdecydowanie jeden z bardziej wyróżniających się kont na polskim TikToku! Duet braci jest niezwykle rozpoznawalny. Ich profil składa się z ponad 5 milionów obserwujących. 

Sabina Pawlik i Patrycja Pawlik to również mega popularny duet w aplikacji TikTok! Choć siostry mają swoje osobne konta, działają wspólnie i bardzo często nagrywają filmiki w duecie. 

Marlena Sojka i Kuba Norek to para zarówno na TikToku, jak i w życiu prywatnym! Gwiazdy internetu idealnie się uzupełniają, a ich fani mogą patrzeć się na nich bez końca. 

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?
Najnowsze