Najnowszy klip - piosenka Dawida Podsiadło w HITOWEJ komedii!

2019-08-31 19:01 RW
Najnowszy klip - piosenka Dawida Podsiadło w filmie (Nie)znajomi! [WIDEO]
Autor: Jacek Kołodziejski Najnowszy klip - piosenka Dawida Podsiadło w filmie (Nie)znajomi! [WIDEO]

Najnowszy klip, to oficjalnie czwarty singiel z przebojowej płyty Małomiasteczkowy. Co ciekawe artysta użyczył swojego utworu w najnowszej filmowej produkcji (Nie)znajomi, w której pojawia się m.in. Aleksandra Domańska, Tomasz Kot czy Łukasz Simlat. Więcej szczegółów przybliżamy na ESKA.pl

Najnowszy klip - piosenka to potwierdzenie, że ta jesień może należeć do Dawida Podsiadło. Już wiosna i lato były pełne sukcesów dla artysty. Diamentowa płyta, wyprzedany koncert na PGE Narodowym z Taco Hemingwayem, sukces singla Trofea, który okupował pierwsze miejsce notowań radiowych list przebojów przez całe kończące się lato. 

Najnowszy klip - piosenka Dawida Podsiadło

Teledysk do kolejnego singla z płyty Małomiasteczkowy, wydanej 19 października 2018 roku, będzie miał premierę już w poniedziałek, 2 września. Na kilka dni przed premierą Podsiadło udostępnił drugi trailer, w którym można zobaczyć aktorów grających w filmie (Nie)znajomi. Po raz kolejny po teledysku do singla Trofea artysta współpracuje z plejadą polskich aktorów. Są to: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Ola Domańska, Michał Żurawski, Wojtek Żołądkowicz. Każde z nich występuje w filmie, którego premiera już 27 września.

(Nie)znajomi - film z piosenką Podsiadło

Film (Nie)znajomi opowiada o grupie przyjaciół, którzy decydują się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

Najnowsze