Najlepszy teledysk XXI wieku wybrany! To klip kontrowersyjnej gwiazdy

2018-07-27 11:34
Najlepszy teledysk XXI wieku wybrany! To klip kontrowersyjnej gwiazdy
Autor: fot./screen/youtube.com/Lady Gaga YouTube

Prestiżowy magazyn muzyczny przygotował listę najlepszych teledysków XXI wieku. Na pierwszym miejscu znalazł się klip gwiazdy, która słynie z szokowania fanów! O czyj utwór chodzi? Przeczytajcie na ESKA.pl.

Najlepszy teledysk XXI wieku wybrany! Znalazł się on na szczycie listy przygotowanej przez Billboard, czyli jeden z najbardziej prestiżowych magazynów poświęconych muzyce. W pierwszej dziesiątce znajdziemy teledyski między innymi Beyoncé, Rihanny czy Missy Elliott, ale to nie te gwiazdy stworzyły najlepszy teledysk XXI wieku. Wideo wybrane przez dziennikarzy Billboardu to klip kontrowersyjnej gwiazdy!

Najgorszy hit lata w historii to... GŁOSOWANIE

Najlepszy teledysk XXI wieku - prawie miliard wyświetleń i kontrowersyjne sceny

Dziennikarze Billboardu przy wyborze najlepszego teledysku XXI kierowali się między innymi wartościami artystycznymi klipu, popularnością w sieci i przyznanymi nagrodami. Ostatecznie zdecydowali, że pierwsze miejsce powinna zająć jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd świata - Lady Gaga! Na szczycie listy pojawił się jej teledysk do Bad Romance. Klip, który szokował makabrycznymi scenami, wymyślnymi strojami i odwagą wokalistki, zdobył do teraz niemal miliard odsłon na YouTube. Wcześniej zebrał też wiele wyróżnień, wśród których najważniejszym jest nagroda Grammy przyznana w 2011 roku. Teledysk do Bad Romance warto obejrzeć raz jeszcze.

Justin Bieber w nowym teledysku! Co zobaczymy w No Brainer?

Najlepsze teledyski XXI wieku - TOP 10

Pierwsza 10 listy najlepszych teledysków XXI przedstawia się następująco:

  1. Lady Gaga — Bad Romance
  2. Missy Elliott — Work It
  3. D'Angelo — Untitled (How Does It Feel?)
  4. Beyoncé — Formation
  5. OutKast — Hey Ya!
  6. Rihanna & Calvin Harris — We Found Love
  7. Britney Spears — Toxic
  8. Beyoncé — Single Ladies (Put a Ring on It)
  9. Fatboy Slim — Weapon of Choice
  10. Childish Gambino — This Is America

Pełną listę znajdziecie zaś na stronie magazynu Billboard.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze