Najlepsze apki do edycji wideo na TikToku! TOP 5

2020-06-01 15:33 Patrycja Obarowska
TikTok
Autor: HOLLANDSE HOOGTE/East News

TikTok to najpopularniejsza aplikacja w dobie internetu, w której można rozwinąć karierę lepiej niż w niejednym show biznesie! Jednak początki bywają trudne, szczególnie, kiedy konkurencja zwala z nóg. Już na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was top 5 aplikacji przeznaczonych do montażu wideo na TikToku. Dowiedz się, które apki zainstalować i stań się gwiazdą TikToka!

TikTok to jedna z aplikacji, na której można zdobyć sławę i rozgłos! Najpopularniejsza aplikacja mobilna w dobie internetu daje dostęp do ogromnych zarobków, sławy oraz internetowej popularności! Jednak sprawa nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać, ponieważ wraz z ogromną popularnością TikToka pojawiły się na niej miliony aktywnych użytkowników, którzy z każdym dniem stają się dla siebie coraz większą, realną konkurencją. Aby zostać zauważonym nie wystarczy już tak naprawdę nagranie samego filmiku, na którym wykonamy popularny trend. Trzeba dać z siebie zdecydowanie więcej, a co najważniejsze mieć na siebie oryginalny pomysł, który się tam przyjmie. Dla wszystkich internautów pragnących internetowej sławy i wyróżnienia przygotowaliśmy listę najlepszych programów do edycji krótkich filmików, którymi charakteryzuje się aplikacja TikTok! Sprawdź sam, które aplikacje warto mieć na swoim telefonie, jeśli chce się mieć wideo inne od wszystkich!

TikTok - aplikacje do montażu wideo 

TikTok - TOP 5 apek do montażu filmików w aplikacji:

  1. Viamaker to jedna z nowych apek do montażu od samego TikToka, która ma za zadanie wzbogacić nasz filmik w nowe efekty. Niektóre funkcje są płatne, jednak aplikacja daje dużo możliwości nawet w wersji nierozszerzonej. 
  2. BeeCut to aplikacja mobilna przeznaczona do montowania treści w aplikacji TikTok, która ma w sobie wiele przydatnych możliwości. Idealna dla osób początkujących, ponieważ jest mega intuicyjna i prosta w obsłudze. 
  3. Funimate jest aplikacją idealną do edycji wideo w aplikacji TikTok, ponieważ oferuje szereg efektów wizualnych, a także pozwala użytkownikom wybierać spośród wielu przejść. Funimate ułatwia udostępnianie filmów na TikTok. 
  4. VideoShow to wszechstronna, bardzo popularna aplikacja przeznaczona do edycji filmików na TikToku. Dostępna zarówno na Androida, jak i iOS. Posiada świetne funkcje do edycji wideo, które sprawiają, że tworzenie idealnego wideo TikTok jest prawie bez wysiłku.
  5. Vizmato to potężny edytor wideo, który ma w sobie wiele rozbudowanych funkcji. Aplikacja ta pozwala przycinać i edytować filmiki tak, aby stworzyć idealne wideo na TikToku. W tej aplikacji można także dodawać tekst, filtry, motywy, efekty wizualne, a nawet muzykę w tle.
Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze