Najkrótsza piosenka świata to... Nie uwierzycie ile trwa!

piosenka
Autor: Pixabay.com

Najkrótsza piosenka świata składa się tylko i wyłącznie z czterech słów! Słyszeliście ją kiedykolwiek? Jeśli nie, to koniecznie zostańcie z nami do samego końca. Obiecujemy, że nie zajmiemy wam zbyt wiele wolnego czasu!

Najkrótsza piosenka świata składa się tylko z czterech słów i trwa dokładnie 1,316 sekundy! O jakim utworze mowa? Okazuje się, że to właśnie kawałek You Suffer od zespołu Napalm Death zapisał się do Księgi Rekordów Guinnessa jako najkrótszy utwór muzyczny w historii. Najkrótsza piosenka świata składa się tylko i wyłącznie z czterech słów, takich jak You suffer, but why. To byłoby na tyle, jeśli chodzi o cały tekst utworu. To przynajmniej jedna z tych piosenek, którą wszyscy są w stanie zapamiętać.

Najkrótszy utwór świata dzięki swojej imponującej długości stał się w metalowej subkulturze wręcz memem. Wielu fanów zespołu zastanawiało się, jak wyglądałby cover tej piosenki. Rozmyślał nad tym nawet sam wykonawca. Nigdy tego nie sprawdzałem, ale pewnie jest sporo coverów. Chciałbym usłyszeć przeróbkę You Suffer, która trwa 10 minut - to byłoby ciekawe! - skomentował muzyk w wywiadzie dla Antyradio. Ciekawostką jest także fakt, że najkrótszy utwór świata można było usłyszeć w popularnym serialu Dolina Krzemowa, w którym wybrzmiał on w pełnej okazałości. Bez żadnych cięć ani modyfikacji.

Najkrótszy utwór świata - kiedy powstał?

Najkrótszy utwór świata został wykonany przez brytyjski zespół Napalm Death w 2007 roku. Utwór jest z gatunku muzycznego Death Metal, Grindcore, Rock. Imponująco krótkich utwór jest obecnie bardzo dużo, jednak to właśnie ta piosenka stoi pod tym względem na samym szczycie. Trwa dokładnie 1,316 sekundy i składa się zaledwie z czterech słów.

Najnowsze