Najgorętszy występ ESKA Music Awards 2016 SONDA

2016-09-01 18:51
Najgorętszy występ ESKA Music Awards 2016 SONDA
Autor: fot. Tomasz Radzik Najgorętszy występ ESKA Music Awards 2016 SONDA

Premierowe wykonanie Elephant Margaret, nowa wersja Tamtej Dziewczyny Sylwii Grzeszczak, czy też przebojowe show gwiazdy wieczoru Alana Walkera z wokalistką- na ESKA Music Awards 2016 nie zabrakło fantastycznych występów. Który z nich wzbudził największe emocje? O tym możecie zdecydować głosując na najgorętszy występ w naszej sondzie.

ESKA Music Awards 2016 już za nami, ale póki co nadal nie możemy dojść do siebie po show, które gwiazdy gali zaprezentowały na scenie w Szczecinie. Występy takich artystów, jak Alan Walker, LP, czy Jasmine Thompson rozgrzały nie tylko publiczność w hali, ale także tych, którzy śledzili imprezę w telewizji i internecie. Zdajemy sobie sprawę, że wybór może być wyjątkowo trudny, ale chcemy, żebyście wskazali nam najgorętszy występ na ESKA Music Awards 2016.

ESKA Music Awards 2016 występy

Tancerze i pirotechnika, a innym razem jedynie statyw i mikrofon. Wykonawcy mieli różne koncepcje na swój występ na ESKA Music Awards 2016, ale trzeba przyznać, że w każdym z nich było coś wyjątkowego. Jesteście w stanie wskazać nam swój ulubiony? Jeśli tak, to koniecznie zagłosujcie w naszej sondzie. Jeśli nadal macie problem z wyborem, to poniżej możecie obejrzeć niektóre występy jeszcze raz. To powinno ułatwić wam decyzję. Na wasze głosy czekamy do 8 września do godz. 23:59. Do dzieła!

Sylwia Grzeszczak - Tamta Dziewczyna

 

 

Margaret - Elephant

LP - Lost on you

 

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze