kot

i

Autor: pixabay.com

Najdziwniejsze internetowe wyzwania, jakie krążyły po sieci! O nich było głośno

2020-06-13 9:25

Internet nie ma końca! Jest pełen dziwnych, chwilami niepokojących zachowań internautów, które co więcej, zostają w sieci już na zawsze. Wszystko co publikujemy w necie, zostaje w nim , nawet po powierzchownym usunięciu plików. Już na ESKA.pl najbardziej niezrozumiałe, dziwne trendy, wyzwania, jakie pojawiły się na przestrzeni lat!

Internet to źródło niekończących się treści, które można podzielić na wiele przeróżnych kategorii. Znajdziemy tam edukujące, wartościowe rzeczy, jak i te, na które nigdy wolelibyśmy się nie natknąć. Już na ESKA.pl zebraliśmy najdziwniejsze, najbardziej kompromitujące wyzwania wszechczasów, jakie krążyły po sieci i dały się zapamiętać na długo, nawet po ich zakończeniu. Wymienione poniżej trendy pokazują tylko, jak wiele użytkownicy są w stanie zrobić i jak dużo potrafią poświęcić dla mody i popularności. Jeśli masz wrażenie, że w internecie widziałeś już niemalże wszystko, spójrz na poniższa listę dziwnych internetowych akcji, jakie dla ciebie przygotowaliśmy i spójrz ile cię ominęło!

Hity YouTube - co wiesz o najpopularniejszych twórcach?

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię dziewczyna Stuu?

Najdziwniejsze wyzwania wszechczasów!

  1. Duck Face  to nic innego, jak popularny układ ust w tak zwany dziubek na niesłychanie rozpowszechnionych selfie. 
  2. Extream Selfie  to nadal trend popularnego selfie, ale w nieco bardziej rozszerzonej wersji. W wyzwaniu chodziło o to, aby zrobić sobie zdjęcie w najbardziej ekstremalnych i niebezpiecznych momentach. 
  3. Selfie with homeless to nic innego, jak bardzo dziwny i niepokojący trend, w którym chodzi o to, aby zrobić sobie zdjęcie telefonem z osobą bezdomną. 
  4. Food Porn to niezwykle popularne i modne wyzwanie, w którym chodzi o fotografowanie jedzenia w restauracjach czy też w domu. 
  5. Planking czyli nic innego jak udawanie deski? Brzmi dziwnie i do dziwnych wyzwań należy! Te zjawisko zrobiło w internecie międzynarodową karierę, kiedy wszyscy będąc w nieważne jakim miejscu kładli się na podłogę i twarzą do ziemi z rękoma wzdłuż ciała i udawali deske. 
  6. Condom Challenge to chyba jeden z najbardziej dziwnych i niepokojących trendów, jakie były w swoim czasie w necie! Zakładaniem prezerwaty wypełnionej wodą na głowę naprawdę było modne..
  7. Sellotape Selfie Challenge to kolejne wyzwanie z serii bardzo dziwnych rzeczy, jakie użytkownicy są w stanie zrobić dla rozgłosu i popularności. Wyzwanie polegające na oklejeniu sobie twarzy przeźroczystą taśmą.
  8. Cinnamon Challenge, wyzwanie niezwykle popularne, szczególnie na imprezach, w którym chodzi o to, aby zjeść łyżeczkę cynamonu. 

Poduszkowy challenge opanował internet. O co w nim chodzi?