Najdroższe imprezy youtuberów! Zobacz, jak bawią się internetowi twórcy

2020-09-25 13:10 Patrycja Obarowska
Nadia
Autor: Screen z YT: NAJDROŻSZE IMPREZY YOUTUBERÓW / Dla Pieniędzy

Najdroższe imprezy youtuberów z Polski! Czy bawią się podobnie, jak za granicą? Zobaczcie sami, ile internetowi twórcy są w stanie wydać na imprezę, która będzie niezapomniana! Jesteście ciekawi? Wpadajcie na ESKA.pl!

Najdroższe imprezy polskich youtuberów, czyli jak bawi się polska scena YouTube'a! Zobaczcie sami, ile internetowi twórcy są w stanie wydać na dobrą imprezę, która zostanie im w pamięci na długi czas! Okazuje się, że skala wydawanych pieniędzy na imprezy w Polsce, a za granicą różni się z znacznym stopniu. Porównując, Doda organizując swoje 33 urodziny w klimacie z bajki Alicja w Krainie Czarów wydała 50 tysięcy złotych, natomiast zagraniczny raper i producent muzyczny Sean Comb, znany pod pseudonimem P. Diddy na swoje 40 urodziny zorganizował imprezę za 3 miliony dolarów. Jest różnica? Bez dwóch zdań, co nie oznacza, że polskie gwiazdy nie wiedzą, jak się bawić. Jak wyglądają imprezy youtuberów i ile twórcy są w stanie za nie zapłacić? Niektórzy słynni twórcy podzielili się odpowiedzią na te pytanie w jednym z materiałów youtubera Dla Pieniędzy. Ile kosztuje najdroższa impreza w świecie YouTube? Zobaczcie sami! 

Najdroższe imprezy youtuberów w Polsce - jaki to koszt?

Najdroższe imprezy polskich youtuberów kosztują od kilku do kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu tysięcy! Przykładowo Nadia znana z kanału BEKSY na imprezy przeznacza około 3500 tysiąca złotych, natomiast Czarek Jóźwik znany z kanału Abstrachuje zdradził, że w skali roku na imprezy wydał kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ile wydają przeciętnie inni youtuberzy? Zobaczcie sami, oglądając poniższy filmik! 

Najnowsze