Najbrzydszy pies świata roku 2018 wybrany! Jak wygląda? [FOTO]

2018-06-25 13:52
Najbrzydszy pies świata 2018 wybrany! Jak wygląda?
Autor: Fot. Andrew Schwartz / SplashNews.com/EAST NEWS Pup Scouts

Najbrzydszy pies świata wybrany! Jak wygląda? Zobaczcie zdjęcia na ESKA.pl 

Wybory najpiękniejszej kobiety lub mężczyzny nie dziwią nikogo. Podobnie jest z konkursami piękności dla zwierząt. Właściciele starają się prezentować swoje zwierzaki najlepiej jak potrafią. Zabierają je do fryzjera, psiego spa i pilnują ich diety. Co jednak jeśli nasz pupil nie jest tak urodziwy jak sobie wymarzyliśmy? Brzydkie pieski też mają swój własny konkurs! Jak wygląda najbrzydszy pies świata? 

Najbrzydszy pies świata - jak wygląda? 

Tegoroczne wybory 'Najbrzydszego psa świata roku 2018' odbyły się w Kalifornii. Rywalizacja była bardzo zacięta. Wygrał buldog angielski o imieniu Zsa Zsa. Zwierzak ma 9 lat, a jego właścicielką jest Megan Brainard z Minnesoty. Nagrodą było 1500 dolarów. Konkurs organizowany jest już od 30 lat! Jak wygląda tegoroczny zwycięzca? Zdjęcia zobaczycie poniżej: 

Najbrzydszy pies świata roku 2018 wybrany! Jak wygląda? [FOTO]
Autor: Fot. AFP/EAST NEWS Najbrzydszy pies świata
Najbrzydszy pies na świecie. Jak wygląda zwycięzca konkursu w roku 2018?
Autor: Fot. East News / AFP Najbrzydszy pies świata 2018
Najbrzydszy pies na świecie. Jak wygląda zwycięzca konkursu w roku 2018?
Autor: Fot. East News / AFP Najbrzydszy pies na świecie

Mundial 2018: mecz Polska - Kolumbia. Najlepsze teksty komentatorów!

Brzydkie pieski w Polsce

Polacy kochają brzydkie czworonogi. Na Facebooku znajdziemy profil 'Brzydkie Pieski', który do tej pory polubiło ponad 10 000 osób! Właściciele zwierzaków o nienachalnej urodzie chętnie pokazują swoich pupili i wymieniają się doświadczeniami. Strona pełni jednak inną, bardzo ważną rolę. Prezentowane są tam ogłoszenia zwierząt ze schronisk i fundacji. Dzięki nim, nawet brzydkie pieski mają większą szansę na znalezienie kochającej rodziny. 

Wakacje 2018 czas zacząć! Memy i gify na początek lata

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze