Diddy w teledysku do Coming Home

i

Autor: fot. YouTube Najbogatsi raperzy 2015 roku! Ranking dostępny na Eska.pl

Najbogatsi raperzy 2015 roku! Ranking dostępny na Eska.pl

2015-09-24 13:34

Magazyn Forbes opublikował listę najbogatszych raperów 2015 roku. Nie obyło się bez niespodzianek! Sprawdź, kto aktualnie dzierży status najbardziej zamożnego rapera! Mamy dla Was TOP15!

Najbogatsi raperzy 2015 roku: kto zarobił najwięcej? Miesięcznik "Forbes" co roku publikuje ranking raperów, których aktualny stan konta jest największy. To że zarobili najwięcej niekoniecznie oznacza, że byli najbardziej zapracowani. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku za najbardziej zamożnego rapera uważało się Dr. Dre! Czy legenda hip-hopowej sceny muzycznej utrzymał swoją pozycję?

Ranking najbogatszych raperów 2015 roku:

Lista najbogatszych raperów w Stanach Zjednoczonych przykuwa uwagę wszystkich miłośników czarnej muzyki, ale i nie tylko! Bo coraz częściej artyści eksperymentują w różnych gatunkach muzycznych. Dobrym tego przykładem jest Snoop Dogg, Pharrell Williams i Pitbull! Czy to dzięki komercyjnym utworom ci Panowie znaleźli się w TOP15? Sprawdźcie, kto aktualnie może pochwalić się największą ilością pieniędzy na koncie bankowym:

  • 15. Snoop Dogg - 10 milionów $ - Raper w tym roku wydał album, który sprzedał się w ilości 27 tysięcy sztuk kopii! 
  • 14. J. Cole - 11 milionów $ - zerwanie umowy z wytwórnią trochę wpłynęło na stan jego konta. Raper wydał w 2014 album pt. Forest Hills Drive, a ten zadebiutował na miejscu 1. na liście sprzedaży.
  • 13. Kendrick Lamar - 11 milionów $ - Jak mówi raper "Wszystkie pieniądze, nie jest ciężkim pieniądzem". 
  • 12. Lil Wayne - 12 milionów $ - takim budżetem zarobionym w 2015 roku może pochwalić się niezwykle charyzmatyczny raper.
  • 11. Pitbull - 17 milionów $ - jest i Wasz ulubieniec ;) To kolejny rok, w którym raperowi w pomnożeniu majątku pomogła elita znanych artystów! Co prawda, to prawda. Raper cieszy się sporym uznaniem!
  • 10. Birdman - 18 milionów $ - szef wytwórni Cash Money Records kontynuuje zbieranie zysków!
  • 9. Nicki Minaj - 21 milionów $ - w pierwszej "dyszce" znalazło się miejsce dla kobiety. Jest to najlepiej zarabiająca raperka na świecie! 
  • 8. Wiz Khalifa - 21,5 miliona $ - raper znacznie poprawił swój stan konta nagrywając hit See You Again. Piosenka z Szybkich i wściekłych 7.
  • 7. Kanye West - 22 miliony $ - zdecydowanie, jeśli będzie kandydował na prezydenta Stanów Zjednoczonych będzie w TOP3 rankingu ;)
  • 6. Eminem - 31 milionów $ - ten facet wie, jak się robi pieniądze. Ciągle w czołówce najlepiej zarabiających raperów!

TOP5 Najbogatszych raperów 2015 roku:

Zestawienie najbardziej wzbogaconych w 2015 roku raperów otwiera Pharrell Williams! Twórca przeboju "Happy" aktualnie jest jurorem w amerykańskiej edycji programu The Voice. Na jego konto tylko w tym roku wpłynęły 32 miliony dolarów!

 

4. Dr. Dre - 33 miliony $ - w tamtym roku, to on był najbogatszym raperem. Teraz spadł poza Top3! Mówi się, że to najgorsze miejsce ;)

 

3. Drake - 39,5 miliona $ - nikt się chyba tego nie spodziewał! Kanadyjczyk w ostatnim czasie zagrał 50 koncertów i to one głównie pozwoliły mu dostać się do pierwszej trójki rankingu! Oprócz tego raper brał czynny udział w kampaniach reklamowych na rzecz znanych marek. 

 

2. Jay-Z - 56 milionów $ - 22 występy w towarzystwie Beyonce, własny serwis streamingowy i własna wytwórnia zdecydowanie ustawiły rapera i jego rodzinę do końca życia.

 

1. Diddy - 60 milionów $ - co z tego, że w ostatnim czasie nie wydał żadnej płyty? Posiada własną produkcje alkoholi i to dzięki niej tak się wzbogacił!

 

RW