Najbardziej znana piosenka o wiośnie: jak dobrze znasz tekst? QUIZ

2018-03-19 14:22
Najbardziej znana piosenka o wiośnie: jak dobrze znasz tekst? QUIZ
Autor: freeimages.com/photographer/alex65-48624 Wiosna

Najbardziej znana piosenka o wiośnie - sprawdź, czy znasz jej tekst! Zobacz, jak poradzisz sobie w naszym muzycznym quizie.

Najbardziej znana piosenka o wiośnie - na pewno wiesz, jak brzmi, ale czy znasz jej tekst na pamięć? Sprawdź w naszym quizie, czy pamiętasz cały tekst Wiosny z repertuaru Skaldów. Na bank śpiewałeś ją już dziesiątki razy, ale przypomnienie sobie całego tekstu może okazać się naprawdę trudniejsze, niż myślisz! Przekonaj się, jak ci pójdzie, żebyś bez problemu mógł świętować nadejście wiosny.

Najbardziej znana piosenka o wiośnie: jak dobrze znasz jej tekst?

Koniecznie daj znać w komentarzu, jak Ci poszło! A dla przypomnienia - na dole wrzucamy piosenkę w całości. Tylko nie oszukuj ;)

">

Quiz: Czy język polski nie jest ci obcy? Sprawdź swoją znajomość poprawnej polszczyzny

Autor: brak danych

  Quiz: czy język polski nie ma przed tobą tajemnic? Nawet jeśli jesteś przekonany, że znasz go bardzo dobrze, na bank zdarza ci się czasem robić błędy. Najwyższy czas przekonać się, jak poradzisz sobie z odpowiedziami na naprawdę trudne pytania ze znajomości poprawnej pol

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze