Najbardziej wyczekiwane płyty 2016 roku: Rihanna - Anti, Kanye West - Swish, Sia - This Is Acting!

2016-01-04 16:30
Najbardziej oczekiwane płyty 2016 roku: Rihanna, Kanye West, Sia!
Autor: Fot. Bulls, okładka płyty Płyty które powinny ukazać się w 2016 roku

Najbardziej oczekiwane płyty 2016 roku to najprawdopodobniej te, na które fani z ogromną niecierpliwością czekali już w 2015 roku. Na ESKA.pl wybraliśmy kilka albumów, których nie możemy się doczekać. Zachęcamy do zapoznania się z naszą listą albumów, które powinny ukazać się w 2016 roku. Na ubiegły rok wydanie nowego krążka zapowiedzieli m.in. Rihanna i Kanye West.

Najbardziej oczekiwane płyty 2016: lista albumów, na które czekamy w tym roku jest naprawdę długa. W zestawieniu są płyty, których premiera zapowiadana jest na 2016 rok, ale są też takie, które swoją premierę miały mieć w ubiegłym, 2015 roku. Artyści jednak z różnych powodów daty premier przesuwają i odkładają na później.

Najbardziej oczekiwane płyty 2016 - TOP10

Poniżej przedstawiamy naszą subiektywną listę dziesięciu płyt, na które czekamy w 2016 roku:

  • #1 Rihanna - Anti

Nowy krążek pięknej Barbadoski miał ukazać się 4 grudnia 2015 roku. Tak się jednak nie stało. Nie padła też żadna nowa, konkretna data premiery albumu Anti. Na zakończenie 2015 roku jeden z autorów tekstów na płytę Rihanny poinformował, że wydanie krążka opóźnia Travis Scott, chłopak wokalistki, który uważa, że płyta nadal nie jest wystarczająco dobra. Glass John sądzi, że gdyby nie Scott płyta dawno już trafiłaby na sklepowe półki. Anti będzie ósmym studyjnym wydawnictwem Barbadoski. Poprzedni longplay Rihanny to Unapologetic, który miał swoją premierę w listopadzie 2012 roku.

 

  • #2 Kanye West - Swish

Płyta amerykańskiego rapera również miała ukazać się w 2015 roku. Kanye West nie wyrobił się jednak ze wszystkimi pracami i premiera płyty została odsunięta. Na kiedy? Tego nie wiadomo, jednak na początku stycznia ukazał się numer Facts, który może być zwiastunem nowego wydawnictwa.

  • #3 Sia - This Is Acting

Nowa płyta Sii This Is Acting w regularnej sprzedaży pojawi się 29 stycznia 2016 roku. This Is Acting to z pewnością jeden z najgorętszych tytułów 2016 roku. Na singiel promujący został wybrany utwór Alive, który początkowo miał się znaleźć na albumie Adele. Wszystkie piosenki, które wypełnią This Is Acting zostały napisane dla innych artystów!

 

  • #4 Drake - Views From the 6

O tej płycie słyszeliśmy już wiele razy i w różnych sytuacjach. Drake w międzyczasie wydaje nowe kawałki i mixtape’y jakby celowo chciał odsunąć premierę nowego albumu. Ten pojawić ma się podobno na początku stycznia. Czy tak się właśnie stanie?

 

  • #5 Iggy Azalea - Digital Distortion

Nowe wydawnictwo ma być powrotem do korzeni Iggy Azalei. Utwory z Digital Distorotion będą mniej komercyjne i ukażą się razem z płytą na początku 2016 roku.

  • #6 Ariana Grande – Moonlight

Najnowszy singiel Focus był potwierdzeniem tego, że wokalistka pracuje nad nową płytą, która najprawdopodobniej ukaże się jeszcze a początku 2016 roku.

 

  • #7 Macklemore & Ryan Lewis

Duet zaprezentował już kilka piosenek z nowej płyty m.in. Growing Up Sloane’s Song i Downtown. Wciąż jednak nie znamy szczegółów dotyczących nowego albumu, którego premiera miała odbyć się już w 2015 roku.

  • #8 Monika Brodka

W święta artystka poinformowała fanów, że zakończyła prace nad nowym krążkiem. Dokładna data premiery najnowszego albumu Moniki Brodki nie jest jeszcze znana. Wszystko wskazuje jednak na to, że czwarty album polskiej wokalistki powinien się ukazać jeszcze w pierwszej połowie 2016 roku. Muzyka na nową płytę Moniki Brodki została nagrana w Los Angeles, gdzie wokalistka przebywała na początku 2015 roku.

  • #9 Cleo

Również Cleo zapowiedziała wydanie nowej płyty. Co najciekawsze będzie to pierwszy solowy krążek wokalistki. Cleo zaprezentowała już jedną z piosenek, przy której nie pomagał jej Donatan. Cleo zaplanowała wielką zmianę zarówno wizerunkową, jak i muzyczną, dlatego jej solowa płyta może być największym zaskoczeniem 2016 roku. Zapowiedzią płyty jest utwór Zabiorę Nas.

 

  • #10 Ania Dąbrowska

Na płytę Ani Dąbrowskiej czeka na pewno nie jeden polski fan. Krążek ma ukazać się wiosną, a promuje go piosenka Nieprawda, której już teraz możecie posłuchać na ESKA.pl.

 

Jeżeli interesujecie się najlepszą muzyką i chcecie poznawać ciekawostki o największych gwiazdach, wchodźcie na eskaGO! W serwisie znajdziecie najlepsze filmy o słynnych wokalistach i legendarnych zespołach. Wśród nich jest dokument Lady Gaga: Na krawędzi. Zobaczcie:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze