Nagrody na Facebooku - co to jest i o co chodzi? Ich wartość jest ogromna

2021-12-07 16:16
Nagrody na Facebooku - co to jest i o co chodzi? Ich wartość jest ogromna
Autor: KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/East News Nagrody na Facebooku - co to jest i o co chodzi? Ich wartość jest ogromna

Nagrody na Facebooku poprawiają humor, ale również sprawiają, że dany użytkownik czuje się ważny udzielając się na grupach. O co chodzi z nagrodami? Czym są i jak je zdobyć? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły.

Spis treści

  1. Nagrody na Facebooku - co to jest?

Nagrody na Facebooku - co to jest i o co chodzi? Nowa opcja jest już dostępna dla polskich użytkowników i wywołała duże zaskoczenie. Jeszcze niedawno informowaliśmy was o nowej funkcji i pisaliśmy, co to jest Facebook Protect, a teraz czas na kolejne nowości. Tym razem osoby odpowiedzialne za najpopularniejszy serwis społecznościowy na świecie postanowili ulepszyć i poprawić aktywność użytkowników w grupach. Nagrody na Facebooku mają sprawić, że członkowie będą chętniej się udzielać. Specjalne wyróżnienia otrzymują osoby, których komentarze będą wyjątkowe dobre i pomocne. O tym ostatecznie decydują administratorzy grup.

Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]

Nagrody na Facebooku - co to jest?

Nagrody na Facebooku wzbudziły spore zainteresowanie wśród użytkowników grup. Administrator danej, prywatnej grupy może wręczyć osobie, która da najlepszy komentarz jeden z sześciu prezentów. Może to być nagroda Odkrywcza, Podnosząca na duchu, Użyteczna, Zabawna, Trafna lub obrazująca Pozytywne wibracje. Co ważne można przyznać 7 nagród tygodniowo, a niewykorzystane nie przechodzą na kolejny tydzień.

Po co nagrody na Facebooku? Chodzi przede wszystkim o to, by zwiększyć zaangażowanie odbiorców. Przekazanie takiej wirtualnej odznaki ma również na celu podniesienie na duchu danej osoby.

Sonda
Czy mógłbyś żyć bez Facebooka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze