Nagie modelki w polskiej akcji społecznej. Co reklamują?

2018-01-10 19:05
Nagie modelki w polskiej akcji społecznej - co reklamują?
Autor: fot./facebook.com//VegetarianCalendar/ Wegetariański kalendarz

Piękne nagie modelki sprawią, że to co reklamują, będzie się nam kojarzyć z czymś naprawdę sexy! Poznajcie szczegóły na ESKA.pl.

Nagie modelki w polskiej akcji społecznej sprawiają, że to co reklamują, już zawsze będziemy kojarzyć z czymś sexy. Zdjęcia przedstawiają Wrocławianki, które zdecydowały się wziąć udział w przedsięwzięciu. Kilkanaście pięknych dziewcząt stanęło przed obiektywem fotografa, by pozować do czarno-białych aktów. Co ciekawe, wszystkie modelki to wegetarianki! Dlaczego? Gdyż właśnie z tym związana jest akcja.

Natalia Siwiec nago! Instagram podzielony

Autor: brak danych

Użytkownicy Instagrama komentują nagie zdjęcie zamieszczone niedawno przez Natalię Siwiec. Celebrytka ma na sobie tylko buty! Zobaczcie na ESKA.pl.

Piękne dziewczęta w nagiej sesji

Nagie modelki w polskiej akcji społecznościowej zachęcają do zrezygnowania jedzenia mięsa. Akty zostały włączone do Vegetarian Calendar 2018. Autorem zdjęć do tego niezwykłego kalendarza jest Roland Okoń. Namówił on 12 wegetarianek i weganek, by pochwaliły się swoją urodą. Wspólnie z Rolandem promują one akcję #veganisthenewsexy. Poniżej znajdziecie kilka ze zdjęć wykorzystanych w kalendarzu.

Paula Tumala NAGO na koniu - seksowna sesja słowianki od Donatana

Autor: brak danych

Słowianka od Donatana w seksownej sesji! Zobaczcie jak wygląda piękna Paula Tumala nago na koniu. Więcej na ESKA.pl.

Wege kalendarz - Facebook

Więcej informacji o kalendarzu, znajdziecie na Facebooku twórców.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze