Na TikToku w Polsce rządzą #Lifehacki! Sprawdź, co nagrywają najpopularniejsi tiktokerzy?

2020-02-11 12:05 PO
TikTok
Autor: HOLLANDSE HOOGTE/East News

TikTok to najbardziej kultowa aplikacja dla generacji Z, która przewyższa wszystkie inne platformy pod względem popularności. Znajduje się w telefonach całego młodego pokolenia i stale się rozwija. Sprawdź na ESKA.pl jakie TOP 4 trendy królują w 2020 roku i dowiedz się, jak nagrywać by stać się sławnym tiktokerem.

TikTok w Polsce bije na głowę inne portale społecznościowe, jeśli chodzi o generowanie zasięgu i bycie na topie najlepiej pobieranych aplikacji w 2019 roku. Jest to już na tyle ceniona przez użytkowników platforma, że trudno jest wyobrazić sobie smartfon młodego człowieka, na którym miałoby jej zabraknąć. Wraz z popularnością aplikacji trudniej jest wygenerować na niej wysokie zasięgi, a tym samym znaleźć się na liście polskich, topowych tiktokerów. Okazuje się jednak, że nie ma rzeczy niemożliwych i kierując się zasadą kilku kroków można lepiej wypozycjonować swoje treści. Będąc prawdziwym tiktokerem trzeba mieć oczy dookoła głowy i bacznie obserwować królujące trendy w aplikacji. Śledzenie twórczości innych osób to nic złego, wręcz przeciwnie dobrze jest patrzeć co robi nasza konkurencja!

TikTok - TOP4 trendy w 2020 roku

TikTok w 2020 roku ruszył z przytupem jeśli chodzi o trendy. Aktualnie w aplikacji na pierwszym miejscu lokuje się trend o nazwie #loveisintheair. Nie powinno to nikogo dziwić, w końcu walentynki zbliżają się do nas wielkimi krokami. Warto więc popłynąć z nurtem i nagrać TikTok związany z tym romantycznym czasem jakim jest dzień zakochanych. Następne trendy, które warto mieć na uwadze to #dollypartonchallenege, który jeszcze niedawno zawładnął całym Instagramem. #Lifehacki to następny trend, który nigdy nie wyjdzie z mody. Informacje dzięki którym dowiadujemy się jak dostać darmowe jedzenie lub jak zrobić własną ładowarkę do telefonu zawsze będą dla nas cenne. Czwarty, tym samym ostatni trend z naszej topowej listy to nic innego jak #podstawowekroki. Tiktokerzy nagrywają filmik, dodając do niego napisy ułożone w nieprzypadkowej kolejności, z których płynie znaczenie tekstu piosenki Camila Cabello - My Oh My.

TikTok - czy trendy rzeczywiście są ważne?

Polscy tiktokerzy kierują się tym co jest na czasie i tak naprawdę dzięki trendom widzą swoje nazwy na listach topowych twórców TikToka. Mimo wszystko Warto znaleźć w tym złoty środek by nie zgubić swojej autentyczności i nie tworzyć treści, które do nas kompletnie nie pasują.

Najnowsze