Tragedie

Na koncertach tych gwiazd doszło do tragedii. Nie tylko Taylor Swift i Ariana Grande

2023-11-20 17:24

Koncerty kojarzą się z dobrą zabawą, świetnym pokazem talentu oraz spełnianiem marzeń prawdziwych fanów. Niestety nie zawsze kończyły się one happy endem. W listopadzie 2023 roku świat rozpisał się o śmierci młodej kobiety na show Taylor Swift. Wszyscy pamiętają też atak terrorystyczny na koncercie Ariany Grande. To jednak nie koniec takich przykładów.

Wypadek na koncercie, szczególnie śmiertelny, to największy koszmar każdego artysty oraz jego fanów. Nikt nie chciałby, aby w czasie jego występu doszło do takiej tragedii. W 2023 roku wydarzyło się to na koncercie Taylor Swift. Jej trasa koncertowa The Eras Tour wydawała się bez skazy. Ogłoszona została jednym z największych muzycznych show XXI wieku. Ani Taylor, ani nikt inny nie spodziewał się, że w pewnym momencie dojdzie tam do prawdziwego koszmaru. Z powodu ekstremalnie wysokiej temperatury na koncercie w Rio de Janeiro zmarła 23-letnia Ana Clara Benevides. Ta smutna informacja sprawiła, że świat zaczął wspominać inne głośne tragedie na koncertach gwiazd. Od razu na myśl przychodzi Ariana Grande oraz atak terrorystyczny na jej koncercie w Manchesterze. To jednak nie koniec.

Tragedie na koncertach gwiazd

Niektóre wydarzenia muzyczne w ostatnich latach skończyły się tragedią. Przypominamy koncerty, na których doszło do wypadków. O tych sytuacjach mówiły media na całym świecie. Taylor Swift, Ariana Grande... Kto jeszcze? Inne przykłady znajdziecie w galerii, którą zamieszczamy niżej.

Listen on Spreaker.