kto będzie nową gwiazdą?

i

Autor: fot. Bulls kto będzie nową gwiazdą?

Na ich kariery wciąż czekamy: gwiazdy talent-shows, które mogą jeszcze namieszać. Marta Bijan, Mateusz Guzowski... [RANKING]

2015-01-25 10:14

Pamiętacie Martę Bijan, Mateusza Guzowskiego czy też Maję Hyży? To gwiazdy polskich talent-shows, które mogą jeszcze namieszać! Udowodnili już, że potrafi być o nich głośno - wszystko to w trakcie trwania programów, w których wzięli udział. Pytanie, kto zdoła narobić jeszcze większego hałasu... Na ESKA.pl gwiazdy polskich talent-shows, na kariery których wciąż czekamy!

Nie wszystkie gwiazdy polskich talent-shows zdążyły podbić rynek muzyczny jak Ewelina Lisowska czy też Grzegorz Hyży. Nie oznacza to jednak, że nie mają szans namieszać jeszcze na listach przebojów wydając własne piosenki i płyty. ESKA.pl nie zapomina o nazwiskach, o których było głośno w trakcie poszczególnych edycji polskich, muzycznych talent-shows. Na stronie serwujemy krótką listę tych talentów, na wielkie kariery których cierpliwie czekamy. Was z kolei pytamy, kto z wymienionych ma największy potencjał.

#Marta Bijan - uczestniczka X Factor 4 i ulubienica Kuby Wojewódzkiego już w trakcie show zbudowała silną fanbazę. Wielbicieli Marty nie brakuje, co potwierdza jej ponad 55 tysięcy fanów na Facebooku. W naszej rodzimej branży muzycznej wciąż brakuje romantycznej, pełnej emocji wokalistki na wzór Birdy... Marta Bijan ma w sobie wszystko to a nawet i więcej!

#Mateusz Guzowski - pod lupą mediów znalazł się dzięki Mam Talent zajmując w 8. odsłonie programu trzecie miejsce. Idealny kandydat na polskiego Eda Sheerana, ale i być może utęskniony przez wielu wykonawca przejmujących ballad. W sieci na poparcie naszych słów znajdziecie Thinking Out Loud w wersji Mateusza - naprawdę warto zobaczyć.

#Maja Hyży - wprawdzie po przygodzie w X Factor 3 udało się jej nagrać własne kawałki jak chociażby ten singlowy o tytule Kawa, to mocno wierzymy, że Maja nie pokazała nam jeszcze wszystkiego. Wznawiane co jakiś czas zapowiedzi debiutanckiego albumu wokalistki to dobry znak i szansa na duży sukces.

#Piotr Szumlas i Jacob Zaborski - duet wygrał 5. edycję Must Be The Music i ponoć mimo starań chłopaków, niewielu chciało pomóc w rozkręceniu ich muzycznej przygody na polskim rynku muzycznym. Panowie nie poddali się i zapowiedzieli come back na własnych warunkach. Pomogli fani, którzy dorzucili się do projektu wydania płyty, na którą czekamy razem z nimi. Czas polskiego indie popu nadchodzi!

#Gracjan Kalandyk - weteran dwóch formatów: X Factor i The Voice Of Poland. W tym drugim namieszał o wiele bardziej i za taki scenariusz trzymamy kciuki także w przypadku solowej kariery Gracjana. Jesteśmy pewni, że żadna z pań nie narzekałaby na przystojniaka na listach przebojów.

#Klaudia Gawor - zwyciężczyni X Factor 3, która po wydaniu piosenki Lekkość życia bez słów skupiła się na nagrywaniu debiutanckiej płyty. Klaudia pracuje, pracuje i pracuje nad materiałem a my już troszeczkę zniecierpliwieni zapraszamy wokalistkę do muzycznego szturmu serc polskich słuchaczy.

#Aleksandra Nizo - świeżo upieczona laureatka The Voice Of Poland 5, która ma szansę zdetronizować Cleo jako królową słowiańskich hitów. Nie zapominamy też o porównaniu Oli do Adele i po cichu marzymy o polskiej wersji brytyjskiej divy w jej wykonaniu.

JB