Muzyką Się Żyje: MiC Lowry - Oh Lord. Znacie oryginał tej premiery?! [VIDEO]

2016-11-02 16:01
Muzyką Się Żyje: MiC Lowry - Oh Lord. Znacie oryginał tej premiery?! [VIDEO]
Autor: fot. YouTube/MiCLOWRYVEVO screen z teledysku MiC LOWRY - Oh Lord

MiC Lowry - Oh Lord to premiera w Muzyką Się Żyje! Oryginalna wersja debiutującego w Radiu ESKA nagrania pochodzi z 1981 roku. Znacie ją? Posłuchajcie i sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

MiC Lowry - Oh Lord to premiera w Muzyką Się Żyje! Piosenka po raz pierwszy na antenie Radia ESKA wybrzmi w środę, 2 listopada. Oryginalna wersja nagrania na pewno nie jest obca starszej części słuchaczy. Młodsi mogą ją poznać już teraz na ESKA.pl! Puoteck w Muzyką Się Żyje ma dla was nowości muzyczne 2016, ciekawostki, ale przede wszystkim konkursy z nagrodami! Odpalcie Radio ESKA punktualnie o godzinie 18:00 i nie przegapcie!

MiC Lowry - kto to?

MiC Lowry to pięcioosobowy zespół z Wielkiej Brytanii, który supportuje Justina Biebera na trasie Purpose World Tour. Artyści mają na koncie EP-kę pt. The Show, ale niewykluczone, że wkrótce wydadzą swój pełny - płytowy debiut. 

Muzyką Się Żyje - Oh Lord [PREMIERA]

Premiera w Muzyką Się Żyje w czwartek, 2 listopada to MiC Lowry - Oh Lord. Zespół postanowił wziąć na warsztat hit, który zna starsza część słuchaczy. Chodzi o przebój pt. In the Air Tonight z 1981 roku. W oryginalnej wersji wykonuje go Phill Colins.

Porównajcie obydwie wersje i dajcie znać w komentarzach pod artykułem, co sądzicie o nowej odsłonie tego kultowego hitu!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze