Muzyką Się Żyje: Kungs - I Feel So Bad. Większy hit niż This Girl? [SONDA]

i

Autor: fot. YouTube/KungsVEVO screen z filmu na YouTube Kungs - I FEEL SO BAD (Lyrics Video) ft. Ephemerals

Muzyką Się Żyje: Kungs - I Feel So Bad. Większy hit niż This Girl? [SONDA]

2016-10-25 15:16

Kungs - I Feel So Bad to premiera w programie Muzyką Się Żyje! Nowa piosenka francuskiego producenta posiada charakterystyczną trąbkę, tak jak w hicie This Girl! W którym nagraniu brzmi to lepiej? Zdecydujcie już teraz na ESKA.pl

Kungs - I Feel So Bad - premiera w programie Muzyką Się Żyje! 19-letni producent jest autorem najsłynniejszej trąbki lata 2016. Chodzi oczywiście o dźwięki wykorzystane w singlu pt. This Girl. Czy nowa piosenka Kungs będzie jeszcze większym hitem? Dajcie znać głosując w sondzie poniżej tego artykułu! Puoteck w Muzyką Się Żyje ma dla was nowości muzyczne 2016, ciekawostki, ale przede wszystkim konkursy z nagrodami! Odpalcie Radio ESKA codziennie - punktualnie o godzinie 18:00!

Kim jest Kungs - autor premiery w Muzyką Się Żyje

Kungs, a tak naprawdę Valentin Brunel. 19-letni francuski DJ, który swoją przygodę z muzyką rozpoczął słuchając utworów z kolekcji swoich rodziców od Niny Simone po The Rolling Stones. Długie i intensywne poszukiwania muzyczne Kungsa zdecydowanie odcisnęły piętno na jego twórczości - soulowe wokale mieszają się z popowymi melodiami, beatami disco, funk czy house. 

Kungs swoje pierwsze remiksy tworzył w domowym zaciszu. Zaczęło się od nowych wersji utworów Boba Marleya i Lany Del Rey. Te znalazły się w serwisie Soundcloud. Młodzieniec z Francji zaczął cieszyć się dużym zainteresowaniem. Na jego skrzynkę mailową zaczęły spływać różne oferty współpracy, o których nawet nigdy nie śnił. Oprócz ofert występów w klubach, pojawiły się prośby o stworzenie remiksu hitu Axwella & Ingrosso, a także Lost Frequencies!

Kungs piosenka I Feel So Bad - Muzyką Się Żyje

Piosenka I Feel So Bad to trzeci singiel z debiutanckiego albumu Kungsa. Płyta pt. Layers pojawi się w sprzedaży 4 listopada, a oprócz I Feel So Bad znajdziecie takie hity jak: Don't You Know oraz This Girl, które zyskało status diamentowej płyty z ilością 4 milionów sprzedanych singli na świecie.

This Girl vs I Feel So Bad