Muzyką Się Żyje: Kim Cesarion - Therapy. Twórca hitu Undressed powraca! [PREMIERA]

2016-11-07 17:52
Muzyką Się Żyje: Kim Cesarion - Therapy. Twórca hitu Undressed powraca! [PREMIERA]
Autor: fot. Bulls Kim Cesarion - Therapy

Kim Cesarion - Therapy 7 listopada 2016 to nowość w Radiu ESKA! Twórca premiery w Muzyką Się Żyje dał się poznać z hitu Undressed! Pamiętacie? Przekonajcie się na ESKA.pl!

Kim Cesarion - Therapy to nowa piosenka w Radiu ESKA! Utwór szwedzkiego wokalisty usłyszycie na antenie w poniedziałek, 7 listopada po godzinie 18:00! Autora premiery w Muzyką Się Żyje na pewno doskonale znacie! Pod koniec 2013 i na początku 2014 roku z hitem pt. Undressed doskonale radził sobie w Gorącej 20. Cała Polska śpiewała jego kołyszący numer. Kim Cesarion powraca z nowym kawałkiem, który stanowi przedsmak jego drugiej w karierze płyty. Czy się wam podoba? Ocenicie! Puoteck w Muzyką Się Żyje ma dla was nowości muzyczne 2016, ciekawostki, ale przede wszystkim konkursy z nagrodami! Nie przegapcie!

Nowości Muzyczne 2016 - listopad miesiącem premier! [VIDEO]

Kim Cesarion - kim jest? 

Kim Cesarion to 26-letni piosenkarz i autor tekstów ze Szwecji. Oprócz umiejętności wokalnych na co dzień gra na kilku instrumentach: skrzypcach, fortepianie, kontrabasie, altówce i bębnach. Pierwszy profesjonalny kontrakt podpisał ze szwedzkim Sony Music w 2011 roku. Od tamtego czasu pracował nad swoim debiutanckim albumie, który ostatecznie wydał w marcu 2013 roku. Z krążka zatytułowanego Undressed, znacie tytułowe nagranie. Kawałek pt. Undressed dotarł na wysokie miejsca list hitów w: Australii, Danii, Polsce i w krajach skandynawskich. 

 Warto przypomnieć również, że Kim Cesarion w marcu 2014 odwiedził nasze Eskowe studio i odpowiedział na mnóstwo interesujących was pytań. 

Therapy piosenka - premiera w MSŻ

Kim Cesarion powraca po 3 latach ciszy. Piosenką Therapy zapowiada swój drugi album, którego data premiery nie jest jeszcze ustalona. Za tekst utworu odpowiada m.in. Linnea Deb, autorka hitu Margaret - Cool Me Down czy Heroes Mansa Zelmerlowa!

Therapy zadziała jak lekarstwo na jesienne i zimowe wieczory? Oceńcie już teraz!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze