piosenki na imprezę

i

Autor: fot. okładki singli Klubowe Nowości Muzyczne 2016: kwiecień. Alesso, Robin Schulz, Kygo, Galantis i inni

Muzyka Klubowa 2016: kwiecień. Alesso, Robin Schulz, Kygo, Galantis i inni

2016-04-06 17:16

Klubowe Nowości Muzyczne 2016: piosenki na imprezę z szansą na zdobycie szczytu każdej listy przebojów! Te najlepsze znajdziecie w jednym miejscu - oczywiście na ESKA.pl! W naszej playliście znalazła się nowa piosenka Alesso, Kygo, Robina Schulza, Afrojacka, The Chainsmokers i innych! Posłuchajcie sami

Klubowe Nowości Muzyczne 2016: kwiecień - piosenki na imprezę z szansą na zdobycie szczytu każdej listy przebojów! Wszystkie najlepsze propozycje podrzucamy Wam na ESKA.pl! Jesteśmy pewni, że większość doskonale spełni swoją na domówce, imprezie w klubie, czy podczas wiosennego grillowania. Artyści, których znajdziecie poniżej zasłynęli z wielu szlagierów, które sprawdziły się na parkietach. I z pewnością tworzą nowe hity, by zrobić to ponownie!

>>> Nowości muzyczne 2016: kwiecień w muzyce. Wysokie temperatury gwarantowane!

Klubowe Nowości Muzyczne 2016: kwiecień

Klubowe Nowości Muzyczne, czyli piosenki na imprezę znajdziecie w tym miejscu. Wszystko z myślą o osobach, które szukają nowych, dobrze brzmiących utworów, przy których zabawa będzie udana! 

  • Galantis - No Money

Twórcy hitu "Runaway (U & I)" powracają, by przejąć klubowe parkiety! Jest to pierwszy singiel szwedzkiego duetu od wydania debiutanckiej płyty:

 

  • Alesso feat. Nico & Vinz - I Wanna Know

Alesso zaprosił do współpracy duet Nico & Vinz! Efektem jego pracy z twórcami przeboju "Am I Wrong" jest singiel "I Wanna Know". Jest to pierwsza zapowiedź drugiego albumu szwedzkiego DJ-a:

  • Robin Schulz feat. Akon - Heatwave

Album Sugar Robina Schulza zyskał wielką popularność! Wszystko za sprawą singli: Headlights, Sugar czy ostatnio Show Me Love. Teraz niemiecki DJ, który w 2014 roku stworzył remiks hitu "Prayer In C" ogłosił, że kolejnym utworem promującym to wydawnictwo jest "Heatwave". Gościnnie w nagraniu pojawia się Akon!!

 

 

  • Kygo feat. Kodaline - Raging

Piąta, a zarazem przedostatnia singlowa zapowiedź albumu Cloud Nine. Kygo nie zwalnia tempa i znów zaskakuje! Utwór aktualnie rozgrywany jest w największych stacjach radiowych na świecie! Jesteśmy pewni, że "Raging" wprowadzi Was w niezwykły nastrój!

 

  • The Chainsmokers feat. Charlee - Inside Out

Autorzy hitu #Selfie, duet The Chainsmokers to kolejni artyści, których nowy kawałek musi się znaleźć w Waszej playliście na imprezę! Jest to przedsmak ich zbliżającego się wielkimi krokami płytowego debiutu:

 

  • Fais feat. Afrojack - Hey

Afrojack, czyli autor wielu sukcesów Davida Guetty tym razem stworzył coś, czego na rynku muzycznym jeszcze nie było. Utwór już jest notowany na dance'owych listach hitów!

Klubowe Nowości Muzyczne 2016 na kwiecień prezentują się bardzo dobrze. Która podoba się Wam najbardziej? Dajcie znać w komentarzach poniżej, chętnie poczytamy! :)

RW