Muzyczne wróżby na Spotify

i

Autor: Canva

spotify

Muzyczne wróżby na Spotify. Użytkownicy mogą poznać przyszłość! O co chodzi i jak skorzystać?

2024-03-01 11:17

Coś cię trapi? Zastanawiasz się, czy wpadłeś w oko swojemu crushowi? A może rozważasz rzucenie dotychczasowej pracy i znalezienie nowej? Każdy nowy dzień przynosi nowe dylematy. Aplikacja Spotify uruchomiła specjalną grę, za pośrednictwem której... możesz uzyskać odpowiedź na nurtujące cię pytanie i to w muzycznej formie. Należy je oczywiście traktować z przymrużeniem oka.

Muzyczna wróżba na Spotify - co to jest i jak zrobić? Aplikacja oferująca dostęp do katalogu artystów muzycznych stale zaskakuje swoich użytkowników. Zdecydowanie największym fenomenem, jeśli chodzi o Spotify, bez wątpienia jest ukazujące się co roku na przełomie listopada i grudnia podsumowanie Spotify Wrapped. Właściciele najpopularniejszego serwisu streamingowego na świecie zaskakują korzystających ze Spotify, przygotowując atrakcyjne wizualnie plansze informujące ich o tym, czego słuchali w ostatnich dwunastu miesiącach. Równie wielkim sukcesem mogą cieszyć się też muzyczne wróżby od Spotify. Zastanawiasz się, co czeka cię w kolejnych miesiącach? Rozmyślasz nad tym, czy masz szanse u swojego crusha? A może codziennie, przychodząc do pracy, zastanawiasz się, na ile możliwe jest otrzymanie podwyżki? Dowiesz się tego z... tytułów piosenek. Gra ma oczywiście charakter humorystyczny, a wygenerowane odpowiedzi należy traktować z dystansem.

Atak na klientów Spotify. Niebezpieczny mail może już być w twojej skrzynce

Maks On Air - Luna na Eurowizję | Eska

Muzyczne wróżby na Spotify

Tego jeszcze nie było! Na Spotify możesz już nie tylko cieszyć się ulubioną muzyką, ale i poznać swoją przyszłość. Wszystko to za sprawą nowej funkcji - muzyczne wróżby. Aby wziąć udział w zabawie i poznać odpowiedź na nurtujące pytanie, wystarczy tylko wpisać "muzyczna wróżba" w wyszukiwarkę i kliknąć w pierwszy wynik. Aplikacja przeniesie cię wówczas w świat magii i czarów. Do dyspozycji jest kilka kategorii: szkoła, znajomi i rodzina, miłość, życie zawodowe, niezbadane tajemnice, moja przyszłość, o mnie, styl czy lunch.